payday loans

?Karuzela marzeń? ? Święto Teatrów Amatorskich

27 września br. w amfiteatrze w Więcławicach Starych odbędzie się wielki finał "Karuzeli marzeń" czyli Święto Teatrów Amatorskich.
Prelekcją „Tajniki reżyserii” w Zespole Szkół w Michałowicach rozpoczęło się w naszej Gminie Tygodniowe Święto Teatrów Amatorskich „Karuzela marzeń”. Projekt realizowany przez Centrum Kultury i Promocji przy współpracy z Małopolskim Instytutem Kultury ma na celu upowszechnianie edukacji teatralnej wśród społeczności lokalnych.
 
Od 23.10.2008 do 26.10.2008 zapraszamy chętnych młodych przyszłych aktorów, reżyserów, scenografów na warsztaty teatralne prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów z MIK’u, które odbywać się będą po lekcjach w Zespole Szkół w Michałowicach. Zainteresowani będą mogli uczestniczyć w warsztatach z grupą teatralną „a Kuku”, bądź nauczą się jak wykonać afisz teatralny, czy też zaproszenie na spektakl. Równolegle grupa ze szkoły w Więcławicach przygotuje etiudę, którą zaprezentuje podczas wielkiego finału „Karuzeli marzeń” 27 września w amfiteatrze w Więcławicach.
 
Zgromadzoną publiczność o godz. 13.00 powita teatrzyk „A KuKu”, zapraszając wszystkich do krainy marzeń i dziwów. Po uroczystym powitaniu rozpoczną się warsztaty ze śpiewu tradycyjnych pieśni ludowych, warsztaty dj’skie z nauki mix’owania i prowadzenia imprez z DJ Tomalą oraz warsztaty teatralne dla najmłodszych. Następnie dzięki młodym aktorom z „a Kuku” przeniesiemy się do królestwa Królewny Hulajnóżki, a także zobaczymy spektakl w wykonaniu młodzieży z Więcławic, będący zwieńczeniem ich tygodniowej pracy z instruktorem.
Po tej teatralnej uczcie dla duszy zapraszamy na „coś” dla ciała, czyli ognisko z kiełbaskami, podczas którego będzie okazja do zaprezentowania osiągnięć z warsztatów z pieśni ludowych. Wspólna zabawa przy bit’ach serwowanych przez DJ Tomalę i jego uczniów zakończy pierwszą edycję tej imprezy.

Zapisy i informacje: CKiP, 012 388 50 71, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

PROGRAM - 27 września 2008r.

13.00 – rozpoczęcie, amfiteatr Więcławice
14.00 – warsztaty żonglerskie, dj’skie, dla najmłodszych, z pieśni ludowych
16.20 – spektakl teatrzyku „a Kuku”
17.30 – ognisko z kiełbaską i ze śpiewami
19.00 – 20.00 - dyskoteka z Dj Tomalą
20.00 – 00.00 – zabawa z zespołem „AG-MUSIC” pożegnanie lata !!!!!!!!!!!!!!!!!!