payday loans

Udział w liturgii

Aktualizacja (18.04.2020)

Od poniedziałku 20.04.2020 nie będzie już konieczne wcześniejsze zgłaszanie swojego udziału na Mszach św. w ciągu tygodnia (poniedziałek - piątek).


Drodzy Parafianie!!!

W związku z nowymi przepisami bezpieczeństwa obowiązującymi od 25 marca bardzo prosimy o korzystanie z bezpośrednich transmisji Mszy św. i Nabożeństw na naszej stronie internetowej www.swjakub.pl.

Ponieważ w liturgii może brać udział tylko 5 osób bardzo prosimy chętnych o zgłoszenie mailem planowanej godziny Mszy św.

Również podczas Mszy św. chrzcielnej i pogrzebowej prosimy o obecność tylko najbliższej rodziny do 5 osób.

Chęć udziału we Mszy św. zgłaszać można na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W wiadomości prosimy o podanie terminu, nazwiska i liczby osób z rodziny, pragnących wziąć udział w Mszy/nabożeństwie. Zgłaszające się w ten sposób osoby otrzymają w odpowiedzi informację na temat tego, czy zostały uwzględnione w liczbie chętnych. Dodatkowo, informacje na temat aktualnej liczby chętnych do udziału w wybranej Mszy pojawiać się będą w spisie intencji Mszy św. na dany tydzień, dostępnym w zakładce Intencje.

Uwagi

  1. Prosimy o zgłaszanie chęci udziału w Mszy św. z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem
  2. Podany wyżej adres email służy wyłącznie do przesyłania zgłoszeń. W innych kwestiach, prosimy o skorzystanie z odpowiednich informacji kontaktowych.