payday loans

13.04.2008 - Ogłoszenia, 4 Niedziela Wielkanocna

Przez chrzest weszliśmy do bezpiecznej owczarni, którą prowadzi i opiekuje się Dobry Pasterz, Jezus Chrystus. Nawet jeśli się zgubimy, Dobry Pasterz będzie szukał nas do skutku, a kiedy znajdzie, z miłością opatrzy rany i przyprowadzi z powrotem do swojej owczarni.
Przez chrzest weszliśmy do bezpiecznej owczarni, którą prowadzi i opiekuje się Dobry Pasterz, Jezus Chrystus. Nawet jeśli się zgubimy, Dobry Pasterz będzie szukał nas do skutku, a kiedy znajdzie, z miłością opatrzy rany i przyprowadzi z powrotem do swojej owczarni.
 
* Zapraszamy na Nieszpory o godz. 16.30

* Rozpoczynamy dziś Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. Nie ustawajmy w modlitwie o nowe powołania oraz o łaskę wytrwania dla powołanych, zwłaszcza naszych kleryków Krzysztofa i Damiana

* W sobotę 3 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Papieża Benedykta XVI – pamiętajmy w modlitwach i prośmy o łaski dla Ojca Świętego w bezpiecznym prowadzeniu do zbawienia wszystkich dzieci Kościoła.
 
* Nasza parafia została zaproszona do Łeby na Uroczystość Przyjęcia Relikwii Św. Jakuba Apostoła. W piątek wyjeżdża pielgrzymka do Łeby.
 
* Spotkanie dla kl. III Gim.. w piątek o godz. 18.00 a po nim Msza Św.
 
* W najbliższą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.15 zapraszamy na spotkanie rodziców uczniów kl. III w sprawie rocznicy Komunii Świętej.
 
* Dziś po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Komitet rodziców prosi o uregulowanie ustalonych składek. Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony młodzieży 7 maja br., a poprzedzi te uroczystość Triduum od 4-6 maja i peregrynacja relikwii błogosławionej Karoliny Kózkównej.

* Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na prace remontowe w naszej świątyni.
 
* Od jutra rozpoczynamy renowację dzwonnicy
 
* Bóg zapłać p. Edwardowi Michalskiemu za wykonanie płytki ze słowami Sługi Bożego Jana Pawła II z okazji trzeciej rocznicy śmierci, oraz kamienia upamiętniającego zasadzenie dębu Jakub, przez naszego Metropolitę Ks. Kard. Stanisława Dziwisza.

* Zachęcamy do nabycia i czytania świątecznej prasy katolickiej
  • W Gościu Niedzielnym m.in.: Zakonnica w idealnym stanie; Taca na partię i Przyodziani w białe szaty.
  • W Źródle m.in.: Doznasz miłosierdzia Mojego; Rok rodziny w Diecezji Bielsko-Żywieckiej i Polska pod okupacją
  • Niedziela m.in.: Sedno Chrześcijaństwa; Nowa święta w Kościele i Wieczność
  • ARKA – Święci Karola Wojtyły – z Wielkiego Dziedzictwa Jana Pawła II
  • Na dzieci czeka Jaś, Dominik i Mały Gość

W banku pracy:
  • oferta dla opiekunki 2 letniego dziecka, szczegóły w kancelarii
  • oferta pracy dla stolarzy (zatrudnienie w stolarni), szczegóły w kancelarii