payday loans

6.04.2008 - Ogłoszenia, 3 Niedziela Wielkanocna

Uczniowie z Emaus rozpoznali wreszcie Zmartwychwstałego i z radością wrócili do Jerozolimy głosić prawdę o Zmartwychwstaniu. A my ! Czy nasze życie jest radosnym głoszeniem Chrystusa Zmartwychwstałego? Czy nasze czyny świadczą o Zmartwychwstaniu?
Uczniowie z Emaus rozpoznali wreszcie Zmartwychwstałego i z radością wrócili do Jerozolimy głosić prawdę o Zmartwychwstaniu. A my ! Czy nasze życie jest radosnym głoszeniem Chrystusa Zmartwychwstałego? Czy nasze czyny świadczą o Zmartwychwstaniu?
 
* Zapraszamy na Nieszpory o godz. 16.30
 
* Bóg zapłać wszystkim uczestnikom „Modlitewnego Spotkania z Janem Pawłem II”, „Drogi Światła” i modlitwy o szybką beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II, która rozbrzmiewała na trasie 4 km. 200 m. Bóg zapłać młodzieży KSM i kandydatom do Sakramentu Bierzmowania za prowadzenie i członkom OSP z Zagórzyc, Książniczek i Więcławic za kierowanie ruchem i zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom.
 
* W przyszła niedzielę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. Nie ustawajmy w modlitwie o nowe powołania oraz o łaskę wytrwania dla powołanych, szczególnie naszych kleryków.
 
* Nasza parafia została zaproszona do Łeby na Uroczystość Przyjęcia Relikwii Św. Jakuba Apostoła. Wyjazd w dniach 18-21 kwietnia (piątek-poniedziałek) pragniemy połączyć z pielgrzymką do Gidel, Lichenia i Niepokalanowa, koszt 395 zł. Chętnych na pielgrzymkę zapraszamy do kancelarii.
 
* Składka w przyszłą niedzielę na dalsze prace remontowe w naszej świątyni.
 
* Wiele razy modliliśmy się o beatyfikację Ojca Cherubina Kozika, w najbliższym tygodniu, w piątek, w Krakowie, w kaplicy Ks. Kardynała będzie oficjalne zakończenie procesu beatyfikacyjnego.

* Wszystkich członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. wieczornej.
 
* Naszą wspólnotę parafialną opuścili w minionym tygodniu śp. Piotr Paluch z Pielgrzymowic oraz śp. Henryk Krzyworzeka z Woli Więcławskiej, pamiętajmy o Nich i naszych bliskich w modlitwie, a zwłaszcza podczas Eucharystii.

* Zachęcamy do nabycia i czytania świątecznej prasy katolickiej
  • W Gościu Niedzielnym m.in.: Gdzie jest ziemia?; Najgłośniejszy chrzest i Najbiedniejsza z biednych.
  • W Źródle m.in.: Kapłan spod znaku Maryi i Duchowe dzieci Jana Pawła II
  • Niedziela; m.in. Wierzę w życie wieczne; Głos katolickiej feministki i Życie pełne miłosierdzia – o zbliżającej się we Lwowie, beatyfikacji S. Marty Wieckiej oraz dodatek portret JP II z modlitwą o beatyfikację
  • ARKA – z CD - poświęcona Miłosierdziu Bożemu
  • Na dzieci czeka Jaś, Dominik i Mały Gość
* W banku pracy:
  • oferta dla opiekunki 2 letniego dziecka, szczegóły w kancelarii
  • oferta pracy dla stolarzy (zatrudnienie w stolarni), szczegóły w kancelarii
 
* CARITAS Archidiecezji Krakowskiej poszukuje rodziny do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka dla ośmiorga dzieci z Krakowa – szczegóły w kancelarii