payday loans

26.03.2017, Ogłoszenia - 4 Niedziela WP

W dzisiejszej Ewangelii słyszeliśmy o uzdrowieniu niewidomego. Jezus przechodził – zobaczył i uzdrowił go. Jakże często my czujemy się bezradni jak niewidomy – a Jezus przechodzi – ma moc przywrócić nam wewnętrzny spokój i przeprowadzić przez to, co trudne i niezrozumiałe – ale pyta: „Czy ty wierzysz?” - Jaka będzie nasza odpowiedź? Zapraszamy wszystkich, na Drogę Krzyżową prowadzoną przez parafian dziś o godz. 15.15 i na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.15.
Droga Krzyżowa w tygodniu, w piątek po wieczornej Mszy św.

Bóg zapłać wszystkim, którzy zechcieli skorzystać z Rekolekcji Wielkopostnych, a zwłaszcza rodzinom, które przywiozły chorych i starszych na Mszę św. do kościoła.
Bóg zapłać za złożone ofiary na cele rekolekcji.
W przyszłą niedzielę składka do puszek na fundusz stypendialny dla zdolnych dzieci i młodzieży z terenu naszej Gminy.
W przyszłą niedzielę 12. rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Na Mszę św. o godz. 12.15 zapraszamy dzieci komunijne z rodzicami i spotkanie z krawcową po Mszy św.
Na kolejne „Modlitewne Spotkanie z Janem Pawłem II” o godz. 17.00 zapraszamy wszystkie osoby angażujące się podczas ŚDM: rodziny przyjmujące pielgrzymów, wolontariuszy, darczyńców i członków komitetu organizacyjnego. Spotkanie zakończy się rozdaniem cyfrowych materiałów pamiątkowych po ŚDM.
Od 1 kwietnia Msze św. wieczorne o godz. 18.30. Po Mszy św. wieczornej Adoracja Wynagradzająca NMP.
Chorych z posługą sakramentalną nawiedzimy w sobotę przed Niedziela Palmową - (8 kwietnia) – bardzo prosimy o zgłaszanie chorych do nawiedzenia (oprócz I-piątk.)
* W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Irenę Wyrwa z Sieborowic, pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.
Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.
Gość Niedzielny: Porządkowanie na XXI wiek; Gender wciąż w szkole; W szatni wisi krzyż i Trzeba mówić o cudzie życia.
Niedziela: Europa Chrystusa; Bliżej wiernych; Demokracja po berlińsku.
Źródło: W służbie matki i dziecka i Zanurzeni w cyfrowym świecie i Piotr Skarga.
Są do zabrania dobre nowiny: na Wielki Post.
Na dzieci czekają: Ola i Jaś oraz Mały Gość.
.

Grupa Mieszkańców organizuje rodzinne wczasy CHORWACJA-BOŚNIA I HERCEGOWINA. Wyjazd z początkiem lipca. Więcej informacji na plakacie i stronie internetowej.
Bardzo dziękujemy młodzieży – wolontariuszom, którzy wczoraj prowadzili akcje promocyjną przed sklepami TESKO wspierając projekt budowy „BULODROMU” - boiska do gry w kule oraz akcję zbierania funduszy na stypendia dla zdolnych dzieci.
Dzień otwarty Szkoły Podstawowej i Gimnazjum dla dzieci z wadą słuchu w Krakowie na ul. Niecałej 8, w dniu 5 kwietnia – szczegóły w gablocie.
Zachęcamy wszystkich do pracy nad palmami i do udziału w konkursie palm w Niedzielę Palmową.