payday loans

PKS JAKUB organizuje halową dziecięcą Ligę Piłkarką

PKS JAKUB organizuje halową dziecięcą Ligę Piłkarką – zapraszamy uczniów z roczników; 93 i młodsi oraz 95 i młodsi. Drużyny z pełnoletnim opiekunem należy zgłosić drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do czwartku 14.02.2008 r. lub w kancelarii parafialnej. Regulamin dostępny poniżej.
PKS JAKUB organizuje halową dziecięcą Ligę Piłkarką – zapraszamy uczniów z roczników; 93 i młodsi oraz 95 i młodsi. Drużyny z pełnoletnim opiekunem należy zgłosić drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do czwartku 14.02.2008 r. lub w kancelarii parafialnej.
 
Poniżej znajduje się Regulamin.
 

 
Regulamin rozgrywek
Piłkarska Halowa Liga Trampkarzy 2008
„JAKUB EKSTRAKLASA”
1. Przyjmowanie zgłoszeń uczestników trwa do czwartku 14.02.2008,drogą e-mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2. W rozgrywkach mogą brać udział drużyny w dwóch kategoriach wiekowych:

-urodzeni 1993 i młodsi
-urodzeni 1995 i młodsi

Każdy zawodnik powinien posiadać legitymację szkolną (do wglądu).W przypadku stwierdzenia udziału zawodników nieuprawnionych ze wzg. na wiek, drużyna zostanie zdyskwalifikowana. Istnieje możliwość odstępstwa od tej zasady tylko za zgodą pozostałych uczestników w poszczególnych grupach wiekowych.

3. Każda drużyna musi posiadać pełnoletniego opiekuna . Drużyna musi składać się z co najmniej 5 zawodników (4 graczy w polu i bramkarza ) maksymalnie 9 zawodników.

4. Czas trwania meczu to 2x12 min z przerwą na zmianę stron boiska.

5. Rozgrywki będą prowadzone w soboty i niedziele na hali sportowej w Raciborowicach.

6. Ustalenie terminarza rozgrywek odbędzie się na spotkaniu w dniu 15.02.2008 o godz.18.00 w sali Konferencyjnej Parafii w Więcławicach, z udziałem tylko opiekunów drużyn (obecność obowiązkowa).

7. Mecze będą prowadzić sędziowie wyznaczeni przez PKS „Jakub”.

8. Za nieprzepisowe zagranie lub zachowanie zawodnika w trakcie meczu sędziowie mogą stosować kary czasowego usunięcia z boiska.

9. Każda drużyna zobowiązana jest do wpłacenia wpisowego w wysokości 10 zł od uczestnika w dniu 15.02.2008, na spotkaniu z opiekunami drużyn.

10. O przyjęciu drużyny do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń. W każdej kategorii wiekowej będzie występowało max 8 drużyn, tylko i wyłącznie z terenu gminy Michałowice.

11. W przypadku kwestii spornych nieujętych w powyższym regulaminie, Zarząd PKS „Jakub” zastrzega sobie prawo ich rozstrzygania.