payday loans

19.06.2016, Ogłoszenia - 12 Niedziela Zwykła

A wy za kogo Mnie uważacie ? – pyta Jezus w dzisiejszej Ewangelii . To jest pytanie skierowane do każdego z nas; kim właściwie jest Jezus dla mnie, dla ciebie. Pan Jezus mówi dalej: Jeśli kto chce iść za Mną ?Jeśli chcesz. To musi być twoja decyzja w dodatku podejmowana każdego dnia na nowo.
Zapraszamy dziś na nabożeństwo czerwcowe o godzinie 16.30 W tym tygodniu wspominamy
Świętego Alojzego Gonzagi , zakonnika – we wtorek
Świętego Paulina z Noli , biskupa – w środę
Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – w piątek. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
Solenizantkom i solenizantom życzymy obfitych łask Bożych i opieki świętych patronów.
W każdą niedzielę na wikarówce od 10.00 do 11.00 jest czynne biuro ŚDM
W minionym tygodniu pożegnaliśmy + Zofię z Młodziejowic. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu.
Dziękujemy za kwiaty do kościoła rodzinom z Książniczek : rodzinie Angeli Kołodziej, Grzegorza Zdybała , Romana Chromniaka, Krzysztofa Bednarczyka, Ewy Komendy, Małgorzaty Parszywka oraz Joanny Seweryn i prosimy o dekorację kościoła na najbliższą niedzielę sobotnich nowożeńców.
Dziś od godziny 7.00 do 9.00 gościmy w naszym kościele duże symbole ŚDM . O godzinie 9.00 spotkanie w sali konferencyjnej z rodzinami , które przyjmują pielgrzymów.
Stowarzyszenie Pełna Chata oraz Strażnica Kultury rozpoczynają zapisy na półkolonie – letnie warsztaty integracyjne dla dzieci w wieku 6-12 lat , które odbędą się w terminie 18-22 lipca w Więcławicach. Zapisy u Pani Elżbiety Hinc . Szczegóły o programie na stronie parafii i Pełnej Chaty.
Kapituła Funduszu Stypendialnego Świętego Jakuba Apostoła w Więcławicach przypomina o możliwości składania wniosków o Stypendium przez uczniów klas IV-VI SP i gimnazjum w terminie do 20 czerwca tj. jutro . Wzór wniosku i szczegółowe informacje dostępne na stronie parafii w zakładce Fundusz Stypendialny.
W czwartek od 17.00 okazja do spowiedzi przed końcem roku szkolnego.
W piątek , 24 czerwca o godzinie 8.30 Msza święta na zakończenie Roku Szkolnego . Zapraszamy do udziału : uczniów, nauczycieli i pracowników obsługi oraz rodziców .
Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
Gość Niedzielny: Abyś dzień święty święcił, Kuba Blycharz – człowiek , który napisał hymn ŚDM , Sami się nie obronimy.
Źródło – Żyli dla świętości. Święty ojciec Stanisław Papczyński.
Niedziela – Ludzie w drodze , Armenia – najstarszym chrześcijańskim państwem świata.
Cuda i łaski Boże o Sanktuarium w Jaśliskach.
Na dzieci czeka Ola i Jaś