payday loans

Niedzielne Pielgrzymowanie

Drodzy Caminowicze, Miłośnicy Drogi św. Jakuba i Czciciele św. Jakuba!
Serdecznie zapraszam do udziału już w VI etapie Niedzielnego Pielgrzymowania Małopolską Drogą św. Jakuba w ramach Pielgrzymki Gwiaździstej »1050 km Drogą św. Jakuba na 1050-lecie Chrztu Polski« w intencji Światowych Dni Młodzieży »KRAKÓW 2016«. W dniu 5 czerwca 2016 r. (niedziela) planujemy pielgrzymować z kościoła św. Jakuba w Niegardowie do Sanktuarium Diecezjalnego św. Jakuba w Więcławicach Starych, w którym przekroczymy Bramę Miłosierdzia (21 km). Pielgrzymowanie rozpoczynamy tradycyjnie od uczestnictwa w Mszy św. odprawionej w kościele św. Jakuba w Niegardowie o godz. 7:45.
Dla osób decydujących się na przejazd autokarem z Krakowa do Niegardowa i powrotu do Krakowa podaję najważniejsze informacje:
Odjazd autokaru (5 czerwca br.) o godz.: 6:30 – z pętli autokarowej na Azorach w Krakowie; o godz. 6:40 – spod estakady T. Rozwadowskiego, przy sanktuarium Ecce Homo św. Brata Alberta w Krakowie (przystanek MPK, kierunek Warszawa); o godz. 7:00: z parkingu przy sanktuarium św. Jakuba w Więcławicach Starych.
Orientacyjny koszt przejazdu autokarem wynosi: 20 zł/osoba.
Uwaga! Na trasie pielgrzymki będzie możliwość „skorzystania” z autokaru.
Pragniemy podkreślić, że pielgrzymka ma charakter niekomercyjny. Każdy uczestnik bierze udział w wędrówce na własną odpowiedzialność.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub kierować telefonicznie do Franciszka Mroza: tel. 664 329 302.
Etap 06 Plakat Niedzielne Pielgrzymowanie Pielgrzymka Gwiazdzista 2016