payday loans

IV Małopolski Bieg Drogą św. Jakuba

 

UWAGA! Tylko do końca maja opłata startowa wynosi 25 zł!

Szanowni Państwo!

Dnia 17 września 2016 r. o godz. 12.00 Bractwo św. Jakuba zaprasza do Więcławic (8 km od granic Krakowa) na IV MAŁOPOLSKI BIEG DROGĄ ŚW. JAKUBA. Ambasadorem biegu jest znany polski lekkoatleta - Grzegorz Sudoł. Bieg odbywa się pod patronatem wójta gminy Michałowice – Antoniego Rumiana. Patronat medialny nad imprezą objęło między innymi "Radio Kraków".

W trosce o Państwa zadowolenie zatrudniliśmy w tym roku nową firmę zajmującą się pomiarem czasu. Profesjonalizm obsługi technicznej gwarantuje "JKR Ostrowski" – firma z ogromnym doświadczeniem w obsłudze imprez sportowych w całym kraju. Rejestracji na bieg można dokonać na naszej stronie internetowej lub osobiście w Biurze Zawodów – Więcławice Stare 50 (Wikarówka, naprzeciw wejścia głównego do sanktuarium św. Jakuba). Biuro czynne: czwartek - sobota 9.00-18.00. 

MAŁOPOLSKI BIEG DROGĄ ŚW. JAKUBA to pełna emocji namiastka „Camino”. Malownicze trasy biegu pokrywają się częściowo z małopolskim odcinkiem Camino de Santiago. Dostosowane są do możliwości bardziej wytrawnych i początkujących biegaczy. Można wybrać dystans - 12, 5 lub 7,5 km.

O godz. 10.00 odbędą się zawody biegowe zorganizowane przez "Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Pełna Chata” (na dużym boisku sportowym w Więcławicach, nie jak w poprzednim roku na boisku OSP). Przewidziano kącik zabaw dla dzieci i wiele dodatkowych atrakcji. O godz. 12.05 rozpocznie się III Międzyszkolny Bieg Sztafetowy o Puchar Dyrektora ZS w Więcławicach

Uczestnicy biegu otrzymają podkoszulek oraz medal (nowy wzór, ale niezmiennie z muszlą!). Posiłkiem regeneracyjnym będzie, tradycyjnie już, smakowity bigos! W cenie pakietu zapewniamy również kawę, herbatę i oczywiście wodę mineralną – "Małopolankę".

Czeka na Państwa wiele nagród i pucharów (w kategoriach open i wiekowych), trasy z pięknymi widokami i urozmaiconym terenem, dodatkowe atrakcje (pokazy, koncerty) oraz przyjazna atmosfera! Wśród uczestników rozlosujemy rower! Trzeba jeszcze Państwa przekonywać? Będziemy zaszczyceni, jeśli dzień 17 września spędzą Państwo z nami!

Zachęcamy do współtworzenia i wspierania biegu. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi, opinie, czekamy na komentarze i wiadomości na facebooku oraz maile, zapraszamy również do Biura Zawodów.

Rejestracja i podgląd listy startowej:

 http://www.pomiar-czasu.pl/zawody.php?nr=z160917 

Uwaga! Limit zgłoszeń wynosi 300. Do dnia 31.05.2016 r. można skorzystać z preferencyjnej ceny za pakiet startowy - 25 zł. Zniżki dla rodzin trzyosobowych 20%, czteroosobowych 30 %.

Szczegóły na stronie:

Strona:http://biegdrogaswjakuba.pl

FB:https://pl-pl.facebook.com/Bieg.Droga.sw.Jakuba

Mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

plakat2016 1