payday loans

06.03.2016, Ogłoszenia - 4 Niedziela Wielkiego Postu

Miłosierny Bóg Ojciec wypatruje naszego powrotu. Nie czyni wyrzutów, ale czeka, wybiega naprzeciw i bierze w ramiona. To dokonuje się także podczas Eucharystii. To od naszej duchowej postawy zależy, na ile pojednamy się z Bogiem. Dzisiejsza niedziela „Laetare” mówi o radości z obecności i bliskości Boga.

Zapraszamy na Drogę Krzyżowa dziś o 15.15 – prowadzoną przez parafian oraz Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.15.
Wszystkich parafian zapraszamy na Drogę Krzyżową, w tygodniu, w piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00.
W piątek po Mszy św. i Drodze Krzyżowej rodziny Domowego Kościoła zapraszają na Wieczór uwielbienia.

W przyszłą niedzielę (13.03) po Mszy św. o godz. 12.15 zapraszamy na spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do Sakr. Bierzmowania w tym roku. Spotkanie w salce katechetycznej.
Także w przyszłą niedziele po Mszy św. wieczornej zapraszamy do salki na godz. 18.00 rodziny pragnące należeć do Domowego Kościoła.

Zachęcamy do nabycia paschalików i baranków wielkanocnych, z których dochód przeznaczony jest na wsparcie dzieł miłosierdzia, prowadzonych przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie prezentacja filmu – hymn ŚDM w wykonaniu naszych parafian. Będzie też można uzyskać informacje i złożyć do puszek przed kościołem ofiary na cel organizacji Dni Młodzieży w naszej parafii.
W lutym przybyło kolejne 8 rodzin deklarujących gotowość przyjęcia pielgrzymów, co daje 338 miejsc noclegowych w naszej parafii. Bóg zapłać za otwartość i gościnność, do której zachęcamy wszystkich mieszkańców. Gościć będziemy również obóz ok 3000 skautów i harcerzy, wolontariuszy ŚDM.

Od dzisiaj, w niedziele, będzie na wikarówce czynne biuro ŚDM, w godz. od 10.00 do 11.00 – zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Bóg zapłać za ofiary składane na kwiaty do "Bożego Grobu" u sołtysów oraz do skarbonek pod chórem.

Składka w przyszłą niedzielę na prace remontowe w nszej światyni.


Zachęcamy wszystkich do nabycia i czytania prasy katolickiej.