payday loans

3 Warsztaty wokalne Gospel w Więcławicach

Plakat GOSPEL 2014-small2

Już po raz trzeci muzyka gospel wypełni śpiewem i radością nasze Więcławice Stare.

Przyjedzie do nas znakomity amerykański dyrygent i wokalista, Brian Fentress, który w weekend 10-11 maja poprowadzi dwudniowe warsztaty gospel.

Zapraszamy!

Kto miał już okazję śpiewać pod batutą Briana, ten wie doskonale, że nie można przegapić tego wydarzenia. A kto nigdy jeszcze nie śpiewał gospel, ale chciałby spróbować, niech się nie waha, tylko szybko wyśle zgłoszenie! :) Bo gospel to nie tylko fantastyczna zabawa, śpiew i taniec, ale przede wszystkim muzyka, która uzdrawia i daje życie.

Gospel oznacza Dobrą Nowinę. Dlatego pieśni, nad którymi będziemy pracować na warsztatach, będą mówiły o Bogu, ale bardzo możliwe, że powiedzą również bardzo dużo o Tobie. Śpiewając gospel wiele osób odnawia i umacnia swoją wiarę. Wiele osób zaczyna w ogóle wierzyć.

Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych śpiewem chóralnym, bez względu na wiek, płeć, wyznanie czy kolor skóry. Nie wymagamy od uczestników ani przygotowania muzycznego (utworów uczymy się ze słuchu, a nie z nut), ani biegłej znajomości języka angielskiego (będziemy śpiewać po angielsku).

W ciągu dwóch dni nauczymy się 8-10 pieśni gospel. Czeka nas dużo pracy, ale jeszcze więcej radości i zabawy :) Na koniec warsztatów, jak zawsze, odbędzie się koncert finałowy, na który możecie zaprosić rodzinę i znajomych. Wstęp na koncert bezpłatny. Koszt udziału w warsztatach - patrz poniżej. Przyjdź i bądź częścią naszego chóru!

DYRYGENT / INSTRUKTOR

Brian Fentress to charyzmatyczny dyrygent, wokalista, muzyk i kompozytor z USA. Stypendysta i absolwent Uniwersytetu A&M w Alabamie, a także absolwent Uniwersytetu w Phoenix. W czasie studiów doskonalił umiejętności wokalne śpiewając w profesjonalnych chórach klasycznych oraz chórach gospel. Występował i nagrywał u boku takich sław jak: Aretha Franklin, Kirk Franklin, Cece Winans i Lyle Lovette. Od kilku lat podróżuje po Europie, prowadząc różnego rodzaju warsztaty gospel. Gdziekolwiek się pojawia, dzieli się nie tylko swoim talentem muzycznym i pedagogicznym, ale przede wszystkim Ewangelią.

CENY

Zgłoszenia indywidualne:
- 40 zł dla osób w wieku 21 lat lub więcej
- 30 zł dla dzieci i młodzieży w wieku do 21 lat

Zgłoszenia grupowe (grupa = minimum 5 osób):
- 30 zł za osobę w dowolnym wieku

W cenie warsztatów zapewniamy śpiewnik, wodę, słodkie co nieco oraz miłą, rodzinną atmosferę.

ZAPISY

Aby zapisać się na warsztaty, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy online (link poniżej) oraz dokonać wpłaty na konto Organizatora w terminie do 4 maja.

Formularz zgłoszeniowy


Dane do przelewu są dostępne w formularzu online oraz na końcu opisu.

Uwaga! Dzieci w wieku do 10 lat mogą brać udział w warsztatach o ile mają ze sobą osobę dorosłą jako opiekuna.

MIEJSCE WARSZTATÓW

Zespół Szkół w Więcławicach Starych
Więcławice Stare 19
32-091 Michałowice k/Krakowa

PROGRAM WARSZTATÓW

Sobota | 10 maja 2014
08.00-09.00 > rejestracja
09.00-12.00 > I próba
12.00-12.30 > Przerwa kawowa
12.30-14.00 > II próba
14.00-15.00 > Przerwa obiadowa
15.00-16.30 > III próba
16.30-17.00 > Przerwa kawowa
17.00-18.30 > IV próba

Niedziela | 11 maja 2014
09.00-11.00 > I próba
11.00-11.30 > Przerwa kawowa
11.30-13.00 > II próba
13.00-14.00 > Przerwa obiadowa
14.00-16.30 > Próba generalna
16.30-18.00 > Przerwa
18.00-19.30 > Koncert finałowy (wstęp wolny)

OBIADY

Uczestnikom warsztatów proponujemy obiady (catering). Koszt posiłku (drugie danie) wynosi 12 zł. Posiłki zostaną dowiezione na miejsce warsztatów - stworzymy odpowiednie warunki, aby każdy, kto zamówił obiad, mógł go wygodnie zjeść. Jeśli chcesz wykupić obiady, zaznacz to w formularzu zgłoszeniowym. Płatność przelewem, przy zgłoszeniu.

NOCLEGI

Uczestnikom warsztatów, którzy chcieliby zatrzymać się u nas na noc, możemy zaproponować nocleg na materacach wojskowych w Szkole Podstawowej w Więcławicach, w której będą odbywały się warsztaty. Sypialnie będą urządzone w salach lekcyjnych. Szkoła jest wyposażona w łazienki z prysznicami (na korytarzach). Jeśli chcesz skorzystać z noclegu, zaznacz to w formularzu zgłoszeniowym oraz zabierz ze sobą śpiwór i prześcieradło (oraz jaśka pod głowę, jeśli bez niego nie uśniesz :) Koszt noclegu wynosi 5 zł od osoby za noc. Płatność przelewem, przy zgłoszeniu.


KONCERT FINAŁOWY

Niedziela 11 maja 2014 o godzinie 18.00
Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła w Więcławicach Starych
Więcławice Stare 20
32-091 Michałowice k/Krakowa
Wstęp wolny

STRÓJ NA KONCERT

Prosimy, aby każdy uczestnik warsztatów przygotował sobie strój na koncert finałowy :) Obowiązują kolory: biała ?góra? (koszula, bluzka, polo, T-shirt) oraz granatowy ?dół? (spodnie, spódnica).

DOJAZD

Więcławice Stare są położone w gminie Michałowice, 13 km na północ od Krakowa, licząc od estakady przy ul. Opolskiej / Lublańskiej / Al. 29-go Listopada.

SAMOCHODEM

Jadąc samochodem, należy wyjechać z Krakowa Aleją 29-go Listopada, kierując się na północ w stronę Warszawy (droga krajowa nr 7). Należy minąć dwie miejscowości po drodze (Węgrzce, Bibice) i dojeżdża się serpentynami w dół do centrum Michałowic. Tam, na światłach pod kościołem należy skręcić w prawo na Masłomiącą. Dalej prosto (ulicą Długą) i na pierwszym rozjeździe w lewo na Więcławice. Mapka: http://goo.gl/maps/bAhrU


AUTOBUSEM

Autobusy jeżdżą do nas rzadko (co 3-4 godziny), ale jeżdżą ;) Linia nr 260 z Prądnika Czerwonego w kierunku Pielgrzymowic. Należy wysiąść na przystanku ?Więcławice Stare? (przystanek na żądanie).  rozkład jazdy

ORGANIZATORZY

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży ?Pełna Chata?, Więcławice Stare 50, 32-091 Michałowice k/Krakowa oraz Parafia Św. Jakuba Apostoła w Więcławicach Starych.

KONTAKT

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

WPŁATY

Wpłaty należy dokonać na konto bankowe Organizatora najpóźniej do 4 maja 2014 r.
Numer konta bankowego: 56 8589 0006 0180 0550 5438 0001 (Bank Spółdzielczy Rzemiosła). Tytuł przelewu: Gospel 2014 + imię i nazwisko UCZESTNIKA*

* Prosimy o wpisywanie danych osób, które będą uczestniczyć w warsztatach. W przypadku zgłoszeń grupowych prosimy o wcześniejszego maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z listą członków grupy.