payday loans

Projekty "Wróć z POWERem!" i "Nowy Start w Małopolsce"

Jeśli niedawno wróciłeś z zagranicy i nie masz pomysłu co dalej – zgłoś się do nas

Oferujemy bezpłatne usługi:

  • Doradcy zawodowego, który pomoże Ci poznać swoje mocne strony i pomoże zaplanować najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju oraz wskaże kierunki, w których warto się rozwijać aby móc kontynuować pracę zawodową, z nim stworzysz swój Bilans na start w Małopolsce
  • Konsultanta, który pomoże znaleźć środki finansowe na interesujące cię szkolenia, kursy, a także dotacje lub niskooprocentowane pożyczki na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

Projekt Wróć z POWERem! (18-29 lat) skierowany jest do osób mieszkających lub uczących się w Małopolsce, które mają mniej niż 30 lat, a także w ciągu ostatnich 12 miesięcy wróciły z zagranicy i aktualnie nie pracują lub wróciły do kraju w ciągu ostatnich 6 miesięcy i już podjęły pracę.

W ramach projektu mamy dla Ciebie również bezpłatne doradztwo prawne, podatkowe i psychologiczne. W naszej ofercie mamy również tłumaczenia dokumentów oraz Sesje mastermind.

Projekt Nowy Start w Małopolsce (30+) skierowany jest do osób mieszkających lub uczących się w Małopolsce, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy powróciły z zagranicy, są w wieku powyżej 30 lat i aktualnie nie pracują.

W ramach projektu możesz skorzystać z bonów szkoleniowych z projektu Kierunek Kariera, które oferują nawet do 85 % dofinansowania do wybranego przez Ciebie szkolenia.

Masz pytania dotyczące projektów ? Zadzwoń pod nr tel. 515-995-474, 12 619 84 57 lub napisz  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szczegóły na www.pociagdokariery.pl