payday loans
 

Dzień Dziecka w Pełnej Chacie - relacja

Co jest najlepszym prezentem dla maluchów na Dzień Dziecka? Dobra zabawa! Wie o tym doskonale Pełna Chata, która pierwszego czerwca zaprosiła dzieciaki na rewelacyjną imprezę do Więcławic Starych!

?Chata? była pełna, a w zasadzie namiot parafialnych ogrodów, w którym ze względu na deszczową pogodę, schowali się goście. Na początku przed oczyma wyobraźni publiczności przemknęły postacie Dyzia Marzyciela, pana Hilarego i Murzynka Bambo. Stało się to możliwe dzięki uczestnikom konkursu recytatorskiego, deklamującym wiersze Tuwima.

1

 Aplauz zyskało pozakonkursowe wykonanie Lokomotywy przez prezesa Stowarzyszenia Pełna Chata ? p. Leszka Hinca. Dzięki wstawiennictwu widzów, otrzymał za nie zasłużonego lizaka.

2

Więcej…
 

IV Etap Szczaworyz Probolowice Bractwo 600

 

Zaproszenie na Dzień Dziecka Pełnej Chaty w Więcławicach

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży "Pełna Chata" oraz Parafia pw. Św. Jakuba Apostoła w Więcławicach zapraszają dzieci i ich rodziców z naszej przyjaznej gminy Michałowice na wspólne świętowanie Dnia Dziecka do amfiteatru w Więcławicach w dniu 01 czerwca, sobota, od godziny 11:00. W programie mnóstwo atrakcji, konkursów i zabaw dla najmłodszych oraz prawdziwe wyścigi rowerowe wokół boiska Parafialnego Klubu Sportowego "Jakub".

Rowerzyści obowiązkowo przyjeżdżają w kaskach i kamizelkach odblaskowych, jakie miesiąc temu rozdawaliśmy w ramach naszej akcji "Olej w głowie - kask na głowie".

Zapraszamy!!!

Plakat-DD-650

 

Spotkanie 25-05-2013 600

   


Strona 122 z 126