payday loans

Ogłoszenia duszpasterskie - 25. Niedziela Zwykła

„Syn człowieczy będzie wydany w ręce ludzi” - mówił Jezus w dzisiejszej Ewangelii, wskazując na cel swojej ziemskiej wedrówki. Jego przejście przez śmierć do chwały Ojca to droga pokory, na której przemienił tragiczne okoliczności swojego życia w dar. Nasza obecność na Eucharystii jest potwierdzeniem gotowości pójścia za Chrystusem. Prośmy Go gorąco o ducha pokory.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 24. Niedziela Zwykła

Pan Jezus powiedział, że jeśli ktoś chce pójść za Nim, powinien zaprzeć się samego siebie, wziąć swój krzyż i naśladować Go. Czy jednak zawsze pamiętamy żeby Chrystusa naśladować w niesieniu krzyża codzienności? Niech błogosławiony Prymas Tysiącleci, Stefan Kardynał Wyszyński będzie dla nas drogowskazem i przewodnikiem w naśladowaniu Chrystusa.

Więcej…
   

Zbiórka na leczenie 7-letniego Bohdana

  1. W dniu 19.09.2021 - zbiórka datków pod Sanktuarium św. Jakuba Apostoła Starszego w Więcławicach. Przyjdź i wesprzyj zbiórkę
  2. W dniu 26.09.2021 - stoisko charytatywne na ogrodach parafialnych, na którym będzie można zakupić ciasta i inne rzeczy ofiarowane przez sponsorów i darczyńców

Chcesz się dołączyć? Chcesz upiec ciasto?

Zgłoś się do Marty tel. 507240854 lub przywieź ciasto do Zdzięsławic ul.Zgody 1 w sobotę 25.09.2021. Wolontariusze będą pakować ciasta w godzinach 15:00-18:00 w sali bankietowej w Dolinie Stawu.

Chcesz oddać książki, zabawki, ubrania czy inne rzeczy na stoisko charytatywne?

Możesz nam je dostarczyć w sobotę 25.09.2021 podczas zbiórki datków pod Sanktuarium.

Możesz też w tygodniu zostawić w Przedszkolu Kubusiowa Dolina w Zdzięsławicach ul. Zgody 1. Możesz też przynieść na stoisko w dniu dożynek. Będziemy na Ciebie czekać od 07:00 do 10:00 w ogrodzie parafialnym. Rzeczy na stoisko będą przyjmowane do godziny 10:00. Później zapraszamy wszystkich na pyszne ciasta i zakup różności.

Całkowita kwota zasili konto 7 letniego Bohdanka, który jeszcze we wrześniu może zacząć leczenie w Rzymie.

Z serca dziękujemy!
Ania i Marta
Wychowawczyni Bohdanka i mama koleżanki Bohdanka

   

Ogłoszenia duszpasterskie - 23. Niedziela Zwykła

„Otwórz się” - mówi Jezus do głuchoniemego. „Zaraz otworzyły się jego uszy, więzy języka się rozwiązały i mógł prawidłowo mówić”. I my, zgromadzeni na tej Eucharystii niedzielnej, pragniemy otworzyć się na uzdrawiające dotknięcie Bożej mocy. Prośmy Pana, aby nas dotknął i sprawił, abyśmy na co dzień mówili językiem ewangelicznej miłości.

Więcej…
 


Strona 11 z 135