payday loans

Brazylijska SAMBA w Więcławicach!

W niedzielę 13 października Strażnica Kultury zaprasza na absolutnie wyjątkowy pokaz instrumentalny BRAZYLIJSKIEJ SAMBY

w wykonaniu BLOCO-X, międzynarodowej grupy pasjonatów brazylijskiej muzyki perkusyjnej a przede wszystkim Samby znanej wszystkim z Karnawału

w Rio de Janeiro.

Zagra dla Państwa ponad 100 osobowa grupa profesjonalistów, nauczycieli i liderów grup sambowych całego świata.

To jedyna taka okazja aby w Więcławicach usłyszeć efektowny pokaz instrumentalny na żywo i poczuć rytmy karnawału w Rio i prawdziwej Samby.

samba1

 

Fundusz Stypendialny św. Jakuba - otwarcie zgłoszeń na rok szkolny 2019/20

Kapituła Funduszu Stypendialnego św. Jakuba ogłasza nabór wniosków o stypendium św. Jakuba dla uczniów szkoły podstawowej w Więcławicach i mieszkańców parafii więcławickiej z klas IV-VIII. Więcej informacji tutaj.

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 26. Niedziela Zwykła

Przychodząc na Mszę św., wyrażamy pragnienie życia wiecznego i szczęścia wiecznego, i nie uzależniamy naszej wiary od cudów oraz niezwykłych wydarzeń. Jezus mówi w dzisiejszej Ewangelii: „Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby ktoś z umarłych powstał, nie uwierzą”. Otrzymujemy wszystko, czego potrzebujemy, aby osiągnąć obiecane nam niebo. Pomaga nam w tym obecność Chrystusa w naszym życiu, wsłuchiwanie się w słowo Boże, uczestnictwo w sakramentach, modlitwa oraz codzienne kierowanie się dobrocią i miłością.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 25. Niedziela Zwykła

Jest jeden Bóg. On jest naszym wybawieniem. Wyznając wiarę w jednego Boga, nie pozwólmy, aby nasze serce było podzielone albo zniewolone. Zwróćmy się całym sercem do Tego, który pragnie naszego szczęścia. Niech udział we Mszy św. umocni nas w decyzji wyboru Bożej drogi.

Więcej…
 

Zaproszenie na Spektakl teatralny oraz Dzień Otwarty nowego sezonu Strażnicy Kultury

W imieniu społeczności szkolnej w Więcławicach oraz Strażnicy Kultury - zapraszamy serdecznie!

dzien otw1

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 24. Niedziela Zwykła

Jesteśmy grzesznikami, ale to nas nie przekreśla w oczach Boga. Przyznajmy przed Stwórcą, że jesteśmy słabi, że czasem zawodzimy. Odrzućmy grzech i przyjmijmy przebaczenie kochającego Ojca w niebie. W dzisiejszej Ewangelii usłyszymy o radości, która jest konsekwencją nawrócenia. Niech ona będzie również naszym udziałem.

Więcej…
 


Strona 11 z 102