payday loans
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 4. Niedziela Adwentu

Święty Józef zaufał Bogu i uczynił tak, jak mu polecił anioł Pański. Zwróćmy dzisiaj uwagę na tę postać, o której słyszymy w ostatnią niedzielę Adwentu. Niech przykład wiary św. Józefa i jego gotowości pełnienia woli Bożej pomaga nam w otwarciu się na obecność Jezusa w naszym życiu. Wołajmy dziś z wiarą, oczekując rychłego przyjścia naszego Zbawiciela: „ Przybądź, o Panie, Tyś jest Królem chwały.”

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Adwentu Gaudete

Kolejna zapalona świeca na wieńcu adwentowym pokazuje, że jesteśmy coraz bliżej świąt Narodzenia Pańskiego. Niech nasze oczekiwanie ten czas ma również wymiar duchowego przygotowania na ostateczne przyjście Chrystusa, abyśmy z czystym sercem stanęli przed Nim z radością. Bądźmy wytrwali i ufni. Czekamy na Tego, który przyniesie nam zbawienie.

Więcej…
 

Zaproszenie na WARSZTATY STROIKÓW ŚWIĄTECZNYCH dla Seniorów

W imieniu Strażnicy Kultury oraz własnym zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Aktywny Senior.

Zapraszamy na "WARSZTATY STROIKÓW ŚWIĄTECZNYCH", już w piątek 20 grudnia o godzinie 18.00.

Zapisy pod numerem 733 029 009.

Liczba miejsc ograniczona.

stroiki-swj1

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Adwentu

W sposób szczególny wspominamy dziś Maryję, obchodząc uroczystość Jej Niepokalanego Poczęcia. Maryja nie tylko była wolna od grzechu, ale również żyła blisko Boga. Słowa, które wypowiedziała podczas zwiastowania: "Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według twego słowa!", pokazują, jak bardzo Bogu ufała. W tym możemy Ją naśladować i prosić o Jej pomoc w przygotowaniu naszych serc na przyjście Jezusa.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 1. Niedziela Adwentu

Nadeszła godzina powstania ze snu. Odrzućmy uczynki ciemności – takie wezwanie słyszymy dzisiaj, w pierwszą niedzielę Adwentu. Jezus przyjdzie niebawem, choć nie wiemy kiedy. Niech udział we Mszy św. wypełni nas pragnieniem spotkania z Chrystusem. Rozpoczynający się okres Adwentu ma nam pomóc w dobrym przygotowaniu na Jego przyjście. Czuwajmy zatem, aby ta chwila nas nie zaskoczyła.

Więcej…
 


Strona 2 z 96