payday loans

Zapraszamy na bieg i akcję charytatywną

DZIŚ O GODZINIE 17.00 ZAMYKAMY INTERNETOWE ZAPISY NA III MAŁOPOLSKI BIEG DROGĄ ŚW. JAKUBA! SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, KTÓRZY JESZCZE SIĘ ZASTANAWIAJĄ. BĄDŹCIE Z NAMI! Do dziś przyjmujemy zaległe wpłaty od osób, które już się zarejestrowały. Ze względów organizacyjnym w dniu biegu opłata podwyższona. Biegowi towarzyszyć będzie akcja charytatywna. Zbieramy srodki na rehabilitację czteroletniego Kusbusia. Szczegóły na stronach:


http://biegdrogaswjakuba.pl/

  

https://www.facebook.com/Bieg.Droga.sw.Jakuba

 

     

13.09.2015, Ogłoszenia - 24 Niedziela Zwykła

„Za kogo mnie uważacie” – to pytanie zadane uczniom przez Pana Jezusa w dzisiejszej Ewangelii jest skierowane również do każdego z nas. Kim jest dla mnie Pan Jezus? Czy staram się naśladować Jezusa, czy też moja wiara jest martwa? Czy moja wiara ma przełożenie na życie? Spróbujmy w ciągu tego tygodnia odpowiedzieć Panu Jezusowi, kim On jest w naszym życiu.    Zapraszamy dziś na Nieszpory o godz. 16.30.

Więcej…
 

20150920 600

 

 

6.09.2015, Ogłoszenia - 23 Niedziela Zwykła

W dniu dzisiejszym gościmy w parafii uczestników VIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. Droga św. Jakuba w Polsce - historia, teraźniejszość i przyszłość. W 10 rocznicę otwarcia pierwszego polskiego odcinka Camino de Santiago. Msza św. w 8. rocznicę przekazania relikwii św. Jakuba do naszego kościoła o godzinie 12.15 z udziałem Ks. Bpa Grzegorza Rysia.

Więcej…
 


Strona 99 z 121