payday loans

Zaproszenie na premierę teledysku o ŚDM w gminie Michałowice oraz koncert kolęd

9 stycznia o godzinie 17.00 w Macierzy Polonii w Woli Więcławskiej odbędzie się premiera przygotowywanego od kilku miesięcy filmu o przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży w naszej gminie i parafii oraz wykonany zostanie na żywo hymn Światowych Dni Młodzieży w interpretacji muzyków z naszej gminy. Wydarzenie to zostanie połączone z niepowtarzalnym  koncertem kolęd w wykonaniu Orkiestry Wieniawa, solistów i chóru Zespołu Szkół w Michałowicach, zespołu Jakubowe Muszelki oraz solistów Opery Krakowskiej.

Serdecznie zapraszamy!

sdm-koncert2sdm-koncert1

 

27.12.2015, Ogłoszenia - 1 Niedziela BN

Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

Boże Narodzenie, to szczególnie rodzinne Święta. Warto dziś postawić sobie pytanie – jak jest w mojej rodzinie? Czy te Święta pokazują, że moja rodzina jest wspólnotą osób, które się miłują i wspierają wzajemnie na drodze do świętości.
Zapraszamy na Nieszpory i wspólne kolędowanie o godzinie 16.30.

Więcej…
 

Trzech Kroli Wieclawice 6-01-2016 500

 

 

Spotkanie 30-12-2015 650

 

 

20.12.2015, Ogłoszenia - 4 Niedziela Adwentu

Wraz z ks. Aleksandrem (ks. Proboszcz i ja) zapraszamy wszystkich parafian i gości na połamanie się opłatkiem i złożenie sobie życzeń w przeddzień radosnego spotkania z Chrystusem, w środę od godz. 18.00 do 19.00, na terenie Amfiteatru. Będzie to okazja do złożenia sobie życzeń i podzielenia się radością osobistego spotkania oraz zabrania na rodzinny stół wigilijny Betlejemskiego Światła Pokoju.

Więcej…
   


Strona 96 z 123