payday loans

14.02.2016, Ogłoszenia - 6 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie – 1 Niedziela Wielkiego Postu

„Rozpoczynamy szczególny czas Wielkiego Postu. Widzieliśmy dziś Pana Jezusa, który udaje się na pustynię, gdzie pości przez czterdzieści dni. Jest to również zachęta dla nas, aby wyjść na pustynię. Okazją szczególną są rozpoczynające się dziś rekolekcje. Starajmy się wykorzystać owocnie te trzy dni i tak organizować czas, by móc uczestniczyć w tym przygotowaniu do osobistego spotkania ze Zmartwychwstałym.

Więcej…
     

7.02.2016, Ogłoszenia - 5 Niedziela Zwykła

Zaufanie św. Piotra stało się pierwszym krokiem do pójścia za Jezusem. I do nas dziś Chrystus mówi „Wypłyń na głębię”. Czy potrafimy zostawić nasze wyobrażenia oraz lęki i z ufnością pójść za Nim? By poszukać odpowiedzi na to pytanie. Zapraszamy wszystkich na modlitwę i adorację Najświętszego Sakramentu dziś od godz. 18.00 – 21.00.Szczególnie zapraszamy;
od godz. 18.00 – mieszkańców Zagórzyc Starych i Dworskich.
od godz. 19.00 – mieszkańców Masłomiącej.

od godz. 20.00 – mieszkańców Więcławic Starych i Dworskich.

Więcej…
 

31.01.2016, Ogłoszenia - 4 Niedziela Zwykła

Łatwo oburzyć się na coś, co nie jest po naszej myśli, co nie pasuje do naszego obrazu rzeczywistości - mieszkańcy Nazaretu chcieli strącić Jezusa ze stoku góry. Słowo Boże i nauczanie Kościoła czasem może nas drażnić i wywoływać naszą niezgodę, bo nie pasuje do naszego obrazu rzeczywistości. Prośmy dziś Chrystusa o prostotę serca i prawdziwą miłość, która jest gotowa przyjąć Jego słowa i Jego pouczenia.

Więcej…
 

24.01.2016, Ogłoszenia - 3 Niedziela Zwykła

Liturgia słowa dzisiejszej niedzieli zachęca do poznawania Prawa Bożego i Ewangelii. Kto zna Pismo Święte, ten zna Chrystusa i potrafi żyć oraz kochać tak jak On.
Zapraszamy dziś na nieszpory o godzinie 16.30

Więcej…
 


Strona 94 z 123