payday loans

Przygotowujemy się do Światowych Dni Młodzieży

Nasza parafia wraz z pozostałymi parafiami z gminy Michałowice szykuje się na przyjęcie pielgrzymów z okazji Światowych Dni Młodzieży jakie odbędą sie w 2016 roku w Krakowie.

Poniższy film jest zapowiedzią teledysku, w którym chór z Gminy Michałowice, Orkiestra Wieniawa oraz zespół Jakubowe Muszelki wykonują hymn Światowych Dni Młodzieży 2016.

Zapraszamy do oglądania oraz do śmiałego włączenia się w przygotowania do tego wyjątkowego spotkania młodych ludzi wiary z całego świata z Głową Kościoła Katolickiego - Papieżem Franciszkiem w Krakowie.

Tu można obejrzeć zapowiedź filmu: Błogosławieni miłosierni

Informacje o tym jak można włączyć się w przygotowania do ŚDM w naszej parafii znajdą państwo w zakładce "ŚDM 2016" 

 

sdm-wce1

 

18.10.2015, Ogłoszenia - 29 Niedziela Zwykła

Dobiega końca rok duszpasterski, który przeżywamy pod hasłem „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. Swoistym jego zwieńczeniem staje się rozpoczęty dziś Tydzień Misyjny. Przypomina każdemu z nas, że kto pragnie żyć wg wskazań Ewangelii, winien dzielić się swoją wiarą z innymi. Prośmy o odwagę świadectwa wiary i wspierajmy misje naszą modlitwą oraz ofiarami.

Więcej…
 

11.10.2015, Ogłoszenia - 28 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 28 niedzieli zwykłej

„Nauczycielu dobry, co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne?” – z takim pytaniem zwrócił się do Chrystusa młodzieniec w dzisiejszej Ewangelii. Czy również i my przychodzimy na Mszę św. z takim pytaniem w swoim sercu? Pan Bóg mówi do nas przez swoje Słowo, ale czy my rzeczywiście chcemy usłyszeć odpowiedź na postawione pytanie?

Więcej…
 

plakatTourdeCracovia101015 650

 

Szczegółowe informacje - [tutaj]


 

4.10.2015, Ogłoszenia - 27 Niedziela Zwykła

 „Na początku stworzenia Bóg…” Jezus odpowiadając na pytanie czysto duszpasterskie, sięga do teorii. Zachęca do powrotu do Biblii. W słowie Bożym należy szukać rozwiązania naszych problemów. „Na początku” - czyli rzeczy pierwsze muszą być pierwsze. Inaczej wszystko stoi na głowie. Czy pamiętamy o tym, że Bóg nas kocha i zawsze ma rację?

Więcej…
   


Strona 92 z 116