payday loans

19.04.2015, Ogłoszenia - 3 Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj obchodzimy w Kościele Niedzielę Biblijną, która przypomina nam, jak ważna jest lektura Pisma Świętego dla naszej wiary. Dzisiejsza Ewangelia mówiła o tym, jak Jezus ukazuje się uczniom i wyjaśnia im słowa Pisma. Również my, spotykając się wokół ołtarza, słuchamy słowa, które kieruje do nas żywy i obecny Bóg.
Zapraszamy dziś na Nieszpory o godz. 16.30.

Więcej…
 

III MAŁOPOLSKI BIEG DROGĄ ŚW. JAKUBA - ZAPISY

Dziś ruszyły zapisy na III Małopolski Bieg Drogą św. Jakuba. Serdecznie zapraszamy! Szczegóły na plakacie i w regulaminie.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

Strona biegu

Lista startowa

BIEG DROGĄ ŚW. JAKUBA III

 

 

 

zyczenia wielkanoc 2015

 

06.04.2015, Ogłoszenia - Poniedziałek Wielkanocny

Niech spotkanie ze Zmartwychwstałym Panem stanie się w naszym życiu źródłem radości. Niech Ten, który pozwala dotknąć swoich ran, obdarzy nas zdrowiem duszy i ciała. Niech nas wypełni swoim pokojem, abyśmy nieśli Go także tym, do których nas posyła.

Więcej…
   

29.03.2015, Ogłoszenia - 6 N WP

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

Z Palmami w ręku wyznajemy dziś z radością Jezusa jako Króla. Za chwilę jednak będziemy towarzyszyć Jezusowi w przeżywanej przez Niego męce, cierpieniu, osamotnieniu i śmierci, którą poniósł za każdego z nas. Bądźmy w tych dniach przy Jezusie, podążając za Nim z wiarą i odwagą. Pomyśl bracie i siostro – co zrobić – by Ciebie nie zabrakło pod krzyżem.

Więcej…
 


Strona 91 z 107