payday loans

40-godzinne Nabożeństwo 2018

40-godzinne Nabożeństwo 2018 r.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu

przygotowującą nas do owocnego przeżycia czasu Wielkiego Postu i rekolekcji wielkopostnych

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Zwykła

Słyszeliśmy dziś wezwanie Chrystusa „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!”. Nawet jeśli regularnie chodzimy do kościoła i modlimy się, to też potrzebujemy nawrócenia, aby być jeszcze bliżej Boga. Słuchanie i przyjęcie z wiarą Słowa Bożego, to część składowa naszego nawrócenia.

Więcej…
 

Komunikat

W związku z chorobą ks. Proboszcz nie będzie na kolędzie w środę (17.01), czwartek (18.01) i sobotę (20.01.2018). Wszystkich przeprasza.

Termin kolędy zostanie ogłoszony w niedzielę.

 

Koncert kolędowy nowoutworzonego Chóru Camino z Więcławic

Chór Camino Gospel serdecznie zaprasza na jedyny w swoim rodzaju Koncert Kolęd.
Zaśpiewamy dla Was 28 stycznia o godzinie 18.00 (po Mszy Św. o 17.00) w Sanktuarium św Jakuba Apostoła w Więcławicach Starych. Usłyszycie niezwykłe, niecodzienne aranżacje dobrze znanych i kochanych polskich kolęd.
Zaśpiewamy Wam też to, czego jeszcze może nigdy nie słyszeliście. Włożymy w to całe serce i wszystkie swoje umiejętności.

Przyjdź i zaśpiewaj z nami!

plakat 1-sm

CAMINO Gospel ZAPRASZA!

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Zwykła

Chrystus i nas pyta dzisiaj „Czego szukacie?” Czy potrafimy jak Apostołowie pójść za Chrystusem, czy tylko udajemy, że Go szukamy? Dziś obchodzimy 104 Dzień Migranta i Uchodźcy – Papież Franciszek przypomina, że „Każdy cudzoziemiec, który puka do naszych drzwi, jest okazją do spotkania z Jezusem Chrystusem, utożsamiającym się z cudzoziemcem przyjętym lub odrzuconym każdej epoki”.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela Chrztu Pańskiego

Kiedy Jan Chrzciciel zobaczył nadchodzącego Jezusa, powiedział: „Oto Baranek Boży, który gładzi grzech świata”. Te słowa wypowiadamy tuż przed przyjęciem Komunii św. - może już się do nich przyzwyczailiśmy, a zawierają one w sobie głęboką prawdę. Wskazują na Jezusa, który oddał życie za mnie i za Ciebie – za każdego z nas.

Więcej…
 


Strona 10 z 73