payday loans

Zaproszenie na nowe zajęcia i warsztaty w Strażnicy Kultury

Stowarzyszenie Pełna Chata zaprasza do zapisów i udziału w nowych warsztatach i zajęciach organizowanych w Strażnicy Kultury.

Polecamy!

akordeon31plakat_Kurozwękiplakat_Łańcut2tulip21

 

26.02.2017, Ogłoszenia - 8 Niedziela Zwykła

„Starajcie się naprzód o Królestwo Boże i jego sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane” – płynie wołanie z dzisiejszej Ewangelii. Pan Bóg troszczy się o każdego z nas i zna nasze potrzeby. Kiedy poddajemy się zbytniej trosce o dobra materialne i za bardzo na nich skupiamy, tracimy z oczu to, co najważniejsze – królestwo Boże, i gubimy sens naszego chrześcijańskiego życia. Pamiętajmy o tym na progu Wielkiego Postu.
Zapraszamy na Nieszpory, dziś o godz. 16.30.

Więcej…
 

19.02.2017, Ogłoszenia - 7 Niedziela Zwykła

Zdarza się, że obok nas żyją osoby, z którymi nie potrafimy się porozumieć. A Chrystus mówi dziś do nas „Nie będziesz żywił w sercu nienawiści do brata”. Mamy kochać, a nie nienawidzić. Taka jest chrześcijańska droga życia. Nie jest to droga łatwa, ale na niej nigdy nie jesteśmy sami. Pan Jezus mówi:”Módlcie się za tych, którzy was prześladują”. Z Chrystusem i modlitwą w sercu – będzie znacznie łatwiej – i zawsze będzie możliwe przebaczenie.
Zapraszamy na Nieszpory, dziś o godz. 16.30.

Więcej…
 

Światowe Dni Młodzieży w Parafii Św. Jakuba Apostoła

Z cyklu "przeżyjmy to jeszcze raz" - relacja video z pobytu pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży 2016 w naszej parafii.

Zapraszamy do obejrzenia!

Film - pielgrzymi ŚDM w Więcławicach

Zachęcamy również do śledzenia i polubienia naszego profilu na Facebook'u, gdzie znaleźć można więcej ciekawych relacji :)

https://www.facebook.com/parafiawieclawice

 

12.02.2017, Ogłoszenia - 6 Niedziela Zwykła

Mądrość polega na tym, żeby nie tylko przestrzegać Bożych przykazań, lecz także angażować w to swoje serce. Niech nasz udział we Mszy św. będzie nie tylko wypełnieniem przykazania, ale wchodzeniem w Bożą obecność i wsłuchiwaniem się w słowa, które Pan Bóg kieruje do każdego z nas.
Zapraszamy na Nieszpory, dziś o godz. 16.30.
Witamy w naszej wspólnocie ks. Jerzego Zubera, proboszcza i budowniczego kościoła w Balicach i życzymy obfitości łask Bożych w tym trudnym dziele.

Więcej…
 

5.02.2017, Ogłoszenia - 5 Niedziela Zwykła

Jezus nadaje sens naszemu życiu, a my jesteśmy wezwani, aby dzielić się tym dobrem, które otrzymaliśmy. Nie po to, żeby być bardziej popularnym, ale dla większej chwały Ojca w niebie. Kiedy odrzucamy Boga, nasze życie traci smak i ogarnia je ciemność. Są dwie drogi. To my dokonujemy wyboru, którą z nich idziemy.

Więcej…
 


Strona 10 z 59