payday loans

Ogłoszenia duszpasterskie - 18. Niedziela Zwykła

Witamy w naszej wspólnocie, Ks. Kan. Wacława Kossowskiego, kapłana diecezji Sandomierskiej. Ks. Wacław urodził się w 1942 roku na Podlasiu, świecenia kapłańskie przyjął w Krakowie w 1976 r. Po przejściu na emeryturę zastępował chorego kapłana z sąsiedniej parafii, przez trzy lata pracował w naszej diecezji w Dąbrowie Szlacheckiej, a ostatnie 2 lata był kapelanem u Sióstr Zakonnych w diecezji legnickiej. Od 1 sierpnia zamieszkał w naszej parafii, podejmując posługę duszpasterską w naszej wspólnocie.

Więcej…
 

Wycieczka do Rabkolandu dla mieszkańców Więcławic

Radna Gminy, Sołtys i Rada Sołecka zaprasza mieszkańców Więcławic na wycieczkę do Rabkolandu zorganizowaną z funduszu sołeckiego. Kosz 15 zł/os. (w cenie przejazd i bilet całodzienny do Rabkolandu!). Zostało jeszcze trochę wolnych miejsc. Czekamy na zgłoszenia.

Wycieczka 2

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 17. Niedziela Zwykła

Uczniowie proszą Jezusa: Panie, naucz nas modlić się. Jezus uczy ich nazywać Boga Ojcem i wyjaśnia, że Bóg chce dobra swoich dzieci. Troszczy się o nasz byt oraz udziela nam Ducha Świętego. Wsłuchajmy się w te piękną lekcję Jezusa o miłości naszego Ojca w niebie, do którego zawsze i w każdej sprawie możemy się zwracać.

Więcej…
   

Ogłoszenia duszpasterskie - 16. Niedziela Zwykła

Jezus gromadzi nas przy ołtarzu, naucza nas oraz umacnia. Nieraz jesteśmy bardzo zajęci i ledwo nadążamy wszystko zrobić. Jezus jednak wskazuje, że nasze codzienne niepokoje nie są najważniejsze. Nie pozwólmy, żeby przesłoniły nam duchowe życie, osobistą relację z Panem Bogiem. Zatrzymajmy się na chwilę i powierzmy nasze zmartwienia Jezusowi. Wsłuchajmy się w Jego słowa, które kieruje do każdego z nas.

Więcej…
 

Zapisy na letnie warsztaty integracyjne dla dzieci i młodzieży

W imieniu Stowarzyszenie Pełna Chata - zapraszamy do zapisów.

Warsztaty w terminie 12-17.08.2019r.

Plakat półkolonia lato 2019-1200

 


Strona 10 z 97