payday loans

Decyzje w związku z pandemią koronawirusa

Drodzy Parafianie!

W odpowiedzi na wezwanie Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski i naszego Arcypasterza, ks. Abpa Marka Jędraszewskiego oraz w poczuciu odpowiedzialności za całą wspólnotę parafialną i wszystkich gromadzących się w naszej świątyni na modlitwie i Eucharystii pragniemy przekazać, jakie decyzje podjęliśmy w związku z pandemią koronawirusa:

Więcej…
 

Rekolekcje w parafii Św. Jakuba Ap. w Więcławicach Starych

Umocnić Chrystusa w sercach i rodzinach
Rekolekcje w parafii Św. Jakuba Ap. w Więcławicach Starych

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Wielkiego Postu

Gromadzi nas tutaj wiara w Chrystusa Zmartwychwstałego. Składamy Bogu uwielbienie za cud Niedzieli Zmartwychwstania i za dary Jego miłosierdzia. Łamiemy chleb – znak jedności całego Kościoła i prosimy, aby Chrystus umocnił naszą wiarę. Pomogą nam w tym Rekolekcje Wielkopostne.

Więcej…
     

Ogłoszenia duszpasterskie - 1. Niedziela Wielkiego Postu

W pierwszą niedzielę Wielkiego Postu, czasu pokuty i nawrócenia, przychodzimy do Chrystusa - Nowego Adama, by wśród pokus i trudności odnaleźć wartość naszej wiary, która przynosi nam usprawiedliwienie. Syn Boży kuszony przez szatana wzywa nas swoim przykładem, abyśmy jak On odrzucili to co zagradza nam drogę do drzewa życia i sprowadza śmierć. Przeprośmy za nasze winy, aby otrzymać przebaczenie i usprawiedliwienie dzięki Nowemu Adamowi – Chrystusowi, który przez swe posłuszeństwo uwalnia nas od winy.

Więcej…
 


Strona 10 z 107