payday loans

Pielgrzymka do Ziemi Świętej

OJCZYZNA JEZUSA

SAMOLOT Z KRAKOWA

ZIEMIA ŚWIĘTA
Nazaret, Betlejem, G. Tabor, Tabgha, Kana

01-08 II 2019 (małe grupy)

  • opieka księdza duszpasterza
  • noclegi w hotelu **** w Jerozolimie
  • smaczna kuchnia - szwedzki stół
  • 2000 PLN + 500 USD
ZGŁOSZENIA:
Ks. Ryszard Honkisz t. 601 420 038
Biuro: 12/429 25 98, 12/421 92 66, kom: 509 610 909

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Bożego Narodzenia - Uroczystość Objawienia Pańskiego

Obchodzimy dziś uroczystość Objawienia Pańskiego. Słyszeliśmy o mędrcach, którzy przebyli daleką podróż, żeby pokłonić się Nowonarodzonemu. Bóg objawił się całemu światu, również i nam. Każdy z nas musi przejść długą i trudną drogę, zanim odkryje, jak bardzo potrzebuje Boga.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 1. Niedziela Bożego Narodzenia - Święto Świętej Rodziny

Dzisiaj wielbimy Boga w Jego Świętej Rodzinie. Patrzymy na to, co w Niej nadprzyrodzone i na to, co ludzkie, zwyczajne, bliskie realiom naszego życia. Ewangelia pokazuje też, jak łatwo stracić Jezusa z oczu, nawet gdy jest się z Nim blisko na co dzień.

Więcej…
   

Ogłoszenia duszpasterskie - 4. Niedziela Adwentu

Cztery zapalone świece na wieńcu adwentowym uświadamiają nam, że kończy się czas naszego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Chrystus przychodzi do nas w swej prostocie. Maryja usłyszała od św. Elżbiety: „Błogosławiona jesteś, któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Ci od Pana”. Niech te słowa będą dla nas zachętą do głębokiej wiary, że Bóg wypełni swoją obietnicę naszego zbawienia.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Adwentu

„Radujcie się zawsze w Panu” - zachęca nas św. Paweł. „Pan jest blisko!”. Wkrótce będziemy obchodzić święta Bożego Narodzenia. Teraz jest najwyższy czas, aby przygotować swoje serce na spotkanie z Panem Jezusem. Wtedy z radością i pokojem będziemy wyznawać prawdę, że Bóg jest naszym zbawieniem.

Więcej…
 


Strona 10 z 89