payday loans

Ogłoszenia duszpasterskie - 4. Niedziela Zwykła - Święto Ofiarowania Pańskiego

Obchodzimy dziś święto Ofiarowania Pańskiego, gdy Symeon i Anna rozpoznali w małym Jezusie Zbawiciela. Czasem trudno zobaczyć Boga i Jego działanie w tym, co niepozorne i zwyczajnie. Tymczasem On przychodzi do nas w czasie Mszy św. i jest przy nas w naszej codzienności. Wychwalajmy Boga i bądźmy dobrzy dla ludzi. Pozwólmy Chrystusowi, aby był świadkiem naszego życia.

Więcej…
 

Ruszyły zapisy na 9 Warsztaty Gospel w Więcławicach!

Zapraszamy serdecznie do zapisów i udziału w naszych Warsztatach Gospel które razem ze Stowarzyszeniem Pełna Chata organizujemy już od 9 lat!

Link do zapisów poniżej:

Link do formularza zapisów

Szczegóły na platach oraz na stronie

www.pelnachata.org.pl

gospel 2020 plakat 03-2-zapisy-otwarte-smal

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Zwykła

Należymy do Boga. Podczas Mszy św. oraz modlitwy osobistej prosimy o Jego opiekę nad nami i naszymi bliskimi. Wyznajemy wiarę w Boga, który w swojej wszechmocy nie zapomina o konkretnym człowieku – swoim umiłowanym dziecku. Dziś usłyszymy słowa Jezusa: „Nawracajcie się, albowiem bliskie jest królestwo niebieskie”. Wypełnianie tego wezwania pozwoli nam być bliżej Boga Ojca, któremu powierzyliśmy nasze życie.

Więcej…
 

Zapisy na zimowe ferie w Więcławicach

Stowarzyszenie Pełna Chata i Strażnica Kultury zapraszają na coroczne zimowe warsztaty integracyjne.

Szczegóły na plakacie. Zapisy i informacje pod numerem 603-923-123.

Liczba miejsc ograniczona, zatem nie zwlekajcie!

Ferie 2020 plakat-smal2

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Zwykła

Przychodzimy dziś na Mszę św. i wyznajemy wiarę we wszechmogącego Boga, który rządzi niebem i ziemią. On jest naszą siłą. On może nas obdarzyć pokojem. Jako Jego dzieci, choć słabe i grzeszne, jesteśmy jak bł. Michał i bł. Zbigniew powołani do świętości z ufnością powierzmy Bogu swoje życie.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - Święto Chrztu Pańskiego

Bóg Ojciec nad Jordanem ogłosił, że Jezus jest Jego umiłowanym Synem. Podczas każdej Mszy św. podziękujmy Bogu również za nasz Chrzest. Zostaliśmy wtedy napełnieni Duchem Świętym i staliśmy się dziećmi Bożymi. I jako Jego dzieci z wiarą w Bożą miłość powierzajmy Mu nasze codzienne radości i trudne sytuacje, i możemy być pewni, że Pan Bóg z miłością ich wysłuchuje.

Więcej…
 


Strona 10 z 105