payday loans

VI Małopolski Bieg Drogą św. Jakuba - wyniki

Dnia 15 IX 2018 r. (sobota) odbył się VI Małopolski Bieg Drogą św. Jakuba. Wzięła w nim udział rekordowa liczba uczestników.

 

Zarejestrowano; 245 zawodników biegów głównych

- 136 na dystansie 12,5 km
- 109 na dystansie 7,5 km.
- W biegu wzięło także udział 80 zawodników Międzyszkolnego Biegu Sztafetowego o Puchar Dyrektora ZS w Więcławicach na dystansie 7,5 km.

 

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 24. Niedziela Zwykła

Jezus zadaje dziś pytanie, które jest skierowane do każdego z nas: „Za kogo Mnie uważacie?”. Może odpowiedź wydaje się oczywista, bo przecież Jezus to Zbawiciel, Mesjasz, Bóg. Czy jednak nasze serce przyjmuje tę prawdę? Kim tak naprawdę jest dla nas Jezus?czy jest dla nas kimś ważnym? Zobaczymy, na ile jest obecny w naszej codzienności, jak często zwracamy się do Niego? Możemy powiedzieć, że wierzymy, ale to nasze czyny pokazują, jaka jest nasza wiara.

Więcej…
     

Ogłoszenia duszpasterskie - 23. Niedziela Zwykła

„Odwagi! Nie bójcie się!”- usłyszymy w dzisiejszych czytaniach. Jezus głosił naukę o Bożej miłości i uzdrawiał ludzi z wszelkich chorób. On leczy również nasze zalęknione serca. Czasem łatwiej poddawać się obawom i narzekaniu, zamiast podjąć wysiłek zaufania Bogu i dostrzeżenia Jego dobroci, a przecież lęk ogranicza naszą wolność. Chwalmy Boga i powierzajmy Mu nasze troski.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 22. Niedziela Zwykła

Dla nas, chrześcijan, ważne jest, aby życie oparte było na prawdzie. Tego uczy nas Jezus. Nie może być rozdźwięku między tym, co wyznajemy, a tym, jak postępujemy. Naszą drogą jest miłość potwierdzona czynem. Niech udział we Mszy św. umocni nas w czynieniu dobra.

Więcej…
 


Strona 10 z 84