payday loans

25 lipca w Parafii św. Jakuba

Dnia 25 lipca odbyła się w naszym kościele uroczysta Msza św. ku czci patrona parafii - św. Jakuba Ap. Mszę koncelebrowali: proboszcz ks. Ryszard Honkisz, ks. Józef Litwa oraz ks. Piotr Mróz OFM. Do grona Bractwa św. Jakuba przyjęto nowych członków. Po nabożeństwie odbyło się spotkanie z prof. Reinhardem Kulessą, który opowiedział o swoim Camino.

24 lipca 2014 14

Więcej…
       

Zapisy na tygodniowe letnie ferie z Pełną Chatą

Jak co roku Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży "Pełna Chata" organizuje półkolonie dla dzieci i młodzieży z naszej okolicy!

W tym roku termin naszych ferii przypada w dniach 25-29 sierpień. 

Chcielibyśmy zabrać naszych podopiecznych do Pustyni Błędowskiej, gdzie we współpracy z naszymi przyjaciółmi ze Stowarzyszenia Polska Sahara poznamy kulturę ludzi Sahary!

Planujemy tradycyjnie wyprawę rowerową, a może nawet i dwie! Jedną do uroczego miejsca, gdzie będziemy mogli pojeździć na koniach, a drugą do Woli Więcławskiej, gdzie poznamy sztukę poruszania się przy pomocy mapy i busoli, czyli zrobimy pierwszy krok w kierunku umiejętności biegania na orientację!

Z pewnością, w ramach odpoczynku po tych wyprawach, wybierzemy się też na wycieczkę autokarową - może do kina, a może na do kina i na basen? :)

Jak co roku atrakcji nie powinno zabraknąć!

Zapraszamy rodziców do zapisów swoich pociech od 6 roku życia.

Dodatkowe informacje i zapisy pod numerem telefonu 603-923-123.

Życzymy wszystkim dobrych, radosnych i bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia!

lato-IMG 0924

   


Strona 84 z 94