payday loans

Fundusz Stypendialny św. Jakuba zaprasza do składania wniosków

Zapraszamy do składania wniosków o stypendium w Funduszu Stypendialnym św. Jakuba. Formularz dostępny jest na stronie internetowej Funduszu.

plakat

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 7. Niedziela Wielkanocna

Obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jezus wstępuje do nieba, ale nas nie opuszcza. Mówi: Ja jestem z wami przez wszystkie dni aż do skończenia świata. Jezus zostawił nam nie tylko swoje zapewnienie ale także swoją obecność w Kościele, w Eucharystii, w otaczającym nas świecie, w życiu każdego z nas. Czy jestem świadomy tej obecności Jezusa?

Więcej…
   

Ogłoszenia duszpasterskie - 5. Niedziela Wielkanocna

„Niech się nie trwoży serce wasze” - mówi do nas Jezus. Jeżeli są w naszych sercach obawy i niepokoje, możemy oddać je Bogu. Pan Jezus nie zostawi nas samych. Kiedy na Nim oprzemy nasze życie, kiedy Mu zaufamy, poprowadzi nas najlepszą dla nas drogą do zbawienia.

Więcej…
 

Zaproszenie do udziału w procesji ku czci św. Stanisława Biskupa i Męcznnika

Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza do udziału w procesji ku czci św. Stanisława Biskupa i Męczennika na Skałkę, która w tym roku odbędzie się w niedzielę 14 maja br.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 4. Niedziela Wielkanocna

Kiedy idziemy za Chrystusem nie braknie nam niczego – wyśpiewaliśmy w dzisiejszym psalmie. Przy Jezusie jesteśmy zawsze bezpieczni, jak św. Izydor Oracz – drugi patron naszej wspólnoty parafialnej. Pan przyszedł, aby dać nam życie i to życie wieczne. Witamy w naszej wspólnocie ks. Krzysztofa Sojkę, dzisiejszego kaznodzieję, który przybliżył nam postać naszego świętego patrona.

Więcej…
 


Strona 9 z 61