payday loans

Ogłoszenia duszpasterskie - 5. Niedziela Wielkanocna

Jezus mówi do nas „Trwajcie we Mnie, a Ja w was trwać będę”. Co znaczy trwać w Chrystusie?. Św. Jan pisze o wypełnieniu Bożych przykazań i o miłości wzajemnej. Pomyślmy – czy wydajemy dobre owoce?

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 4. Niedziela Wielkanocna

Bóg zapewnia o swojej miłości i opiece. On nas prowadzi do życia wiecznego. W tę kolejną niedzielę spotkań ze Zmartwychwstałym odpowiedzmy sobie na pytanie, na ile chcemy podążać za Jezusem i czym właściwie jest dla nas cel, do którego nasz Dobry Pasterz nas prowadzi.

Więcej…
 

Zapraszamy na koncert finałowy 7 warsztatów Gospel w Więcławicach

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży "Pełna Chata" oraz Sanktuarium pw. Świętego Jakuba Apostoła zaprasza już za tydzień na:
KONCERT FINAŁOWY VII Warsztatów GOSPEL Więcławice
Niedziela, 29 kwietnia, godzina 18.00
Scena Strażnicy Kultury
Więcławice Stare, ul. Dworska 6

Zaśpiewa 100 osobowy chór prowadzony przez znakomitych dyrygentów: Elżbietę Ekiert i Briana Fentress'a.
Koncert ma charakter charytatywny na rzecz leczenia i rehabilitacji dwójki chłopców: Leona Wełny i Maksymiliana Szendery.
WSTĘP WOLNY!
Zapraszamy!
plakat A2 GOSPEL podglad-end-small
   

Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Wielkanocna

„Po tym zaś poznajemy, że Go znamy, jeżeli zachowujemy Jego przykazania”. Jeśli zaprosiliśmy żyjącego Jezusa do swojego życia, przestrzegamy Jego nauki. A największym przykazaniem jest miłość. Pomyślmy dzisiaj – ile wielkanocnej radości i nadziei na nasze zmartwychwstanie jest w naszej codzienności.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Wielkanocna

Każdy z nas potrzebuje Bożego miłosierdzia, choć może nie zawsze mamy tego świadomość. Św. Tomasz w dzisiejszej Ewangelii mówi do Jezusa: Pan mój i Bóg mój a Jezus zwraca uwagę jak ważna jest wiara. My też wielokrotnie podczas Mszy świętej wyznajemy w Jezusie naszego Pana i Boga. Niech nasza modlitwa będzie wypowiadana z wiarą i ufnością w Boże miłosierdzie.

Więcej…
 


Strona 9 z 76