payday loans

40-godzinne Nabożeństwo 2019

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu przygotowującą nas do owocnego przeżycia czasu Wielkiego Postu i rekolekcji wielkopostnych.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 5. Niedziela Zwykła

Pokładanie całej nadziei w Bogu jest jak wypłynięcie na głębię. Tak uczynił Szymon Piotr. Jego zaufanie słowom Jezusa – wbrew czynnikom zewnętrznym – przyniosło obfity połów ryb. Niech obecność na Mszy św. będzie wyrazem naszej gotowości na przyjęcie wezwania Jezusa do pójścia za Nim, do zaufania Mu każdego dnia i wytrwałego niesienia codziennego krzyża.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 4. Niedziela Zwykła

Święty Paweł przypomina nam dzisiaj, że najważniejsza jest miłość. Podczas Mszy św. modlimy się, abyśmy kochali Boga i innych ludzi. Miłość, do której dążymy, jest cierpliwa, nie zazdrości, nie szuka swego i wszystko przetrzyma.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Zwykła

Jezus Chrystus został posłany, aby nieść dobrą nowinę ubogim, a uciśnionych odsyłać wolnymi. Także i siebie możemy odnaleźć w tych słowach. Czasem nie radzimy sobie z tym, co przynosi nam codzienność i zdarza się, że czujemy się przytłoczeni różnymi trudnościami. Teraz jest właściwy moment, aby przyjąć dające nadzieję i umocnienie słowa Jezusa. Teraz jest najlepszy czas, żeby stojąc przed ołtarzem, z wiarą i ufnością powierzyć się Bożej łasce.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Zwykła

Podczas wesela w Kanie Galilejskiej Maryja przyszła z pomocą nowożeńcom - zachęca, żeby zwrócić się do Jezusa: Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie.” Maryja jak troskliwa Matka towarzyszy również nam, zarówno w radosnych, jak i trudnych doświadczeniach, wskazując na Jezusa. Możemy o wszystkim powiedzieć Jezusowi i z wiarą prosić Go o pomoc w każdej sytuacji.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - Święto Chrztu Pańskiego

Obchodzimy dziś święto Chrztu Pańskiego, które jest okazją do wspomnienia naszego własnego chrztu. Otrzymaliśmy wtedy Ducha Świętego i staliśmy się umiłowanymi dziećmi Bożymi. Bóg pragnie dla nas zbawienia, a nasza codzienność pełna jest znaków Jego obecności. Umiejmy codziennie dziękować za chrzest święty i Bożą miłość w życiu każdego z nas.

Więcej…
 


Strona 9 z 89