payday loans

Fundusz Stypendialny Św. Jakuba - stypendyści I edycji

FStyp27

Po zapoznaniu się ze wszystkimi 17 wnioskami oraz wnikliwej analizie, decyzją Kapituły Funduszu Stypendialnego Świętego Jakuba w Więcławicach Starych, stypendia na rok szkolny 2016/2017 w wysokości 1500 zł otrzymują następujące osoby:
- Kusia Klaudia oraz Młynek Jan - w kategorii Sport.
- Fiedor Katarzyna, Jeleń Gabriela, Kusiba Monika, Nowak Maria (stypendium im. Przyjaciół Jakubowych Muszelek), Romanowska Maja (stypendium im. Wolontariuszy Funduszu Stypendialnego) - w kategorii Kultura i Sztuka.

Wręczenie dyplomów i czeków odbędzie się w Sanktuarium Św. Jakuba w Więcławicach po uroczystej Mszy Świętej w najbliższą niedzielę, 18 września o godz. 12:15.
Stypendystów prosimy o zgłoszenie się do zakrystii o godz. 12:00

Serdecznie gratulujemy tegorocznym stypendystom!!!

 

koncerchor 500

 

 

piknik2015

 

 

11.09.2016, Ogłoszenia - 24 Niedziela Zwykła

Wsłuchując się w Ewangelię dnia warto zadać sobie pytanie, czy przychodzę do Boga jak młodszy syn, skruszony i szukający pomocy u ojca, czy też jak starszy syn z poczuciem wyższości i nie mający sobie nic do zarzucenia. Zarówno młodszy, jak i starszy syn potrzebowali przebaczenia i miłosierdzia. Jak różne były ich postawy. W której się odnajdujemy?

Więcej…
 

4.09.2016, Ogłoszenia - 23 Niedziela Zwykła

Nikt z was, kto nie wyrzeka się wszystkiego, co posiada, nie może być moim uczniem – mówi dziś do nas Jezus. Czy chcę być uczniem Jezusa? To musi być moja osobista decyzja. Bóg nas wspiera, umacnia i prowadzi. Daje nam siebie. Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystka jest na swoim miejscu – powiedział św. Augustyn.

Więcej…
   


Strona 79 z 120