payday loans

06.04.2015, Ogłoszenia - Poniedziałek Wielkanocny

Niech spotkanie ze Zmartwychwstałym Panem stanie się w naszym życiu źródłem radości. Niech Ten, który pozwala dotknąć swoich ran, obdarzy nas zdrowiem duszy i ciała. Niech nas wypełni swoim pokojem, abyśmy nieśli Go także tym, do których nas posyła.

Więcej…
   

29.03.2015, Ogłoszenia - 6 N WP

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

Z Palmami w ręku wyznajemy dziś z radością Jezusa jako Króla. Za chwilę jednak będziemy towarzyszyć Jezusowi w przeżywanej przez Niego męce, cierpieniu, osamotnieniu i śmierci, którą poniósł za każdego z nas. Bądźmy w tych dniach przy Jezusie, podążając za Nim z wiarą i odwagą. Pomyśl bracie i siostro – co zrobić – by Ciebie nie zabrakło pod krzyżem.

Więcej…
 

Kiermasz - Wielkanoc 2015

"Wzorem ostatnich lat lokalni twórcy i artyści zapraszają na przedświąteczny kiermasz, który odbędzie się w przyszłą niedzielę, 29 marca, w godzinach 10-13.30."

 

22.03.2015, Ogłoszenia - 5 N WP

Pan Jezus przywołuje dziś przykład ziarna pszenicy, które aby mogło przynieść obfity plon, musi obumrzeć, inaczej zostanie samo. Lękamy się samotności. A tymczasem, kiedy nie zachowujemy naszego życia dla siebie, ale czynimy z niego dar dla innych, otrzymujemy znacznie więcej. I to jest konkretny wyraz miłości. Pan Jezus dał nam jej przykład, umierając za nas na krzyżu.
Za tę miłość Chrystusa będziemy mogli podziękować uczestniczą w Drodze Krzyżowej w najbliższy piątek ulicami naszej parafii. Zapraszamy wszystkich na Mszę św. o godz. 17.00, po której wyruszymy w kierunku Pielgrzymowic do centrum, a następnie przez Błoniówkę w kierunku boiska i do kościoła (trasa liczy 4 km 720 m).

Więcej…
   


Strona 75 z 91