payday loans

31.05.2015, Ogłoszenia - Niedziela Trójcy Świętej

W życie Najświętszej Trójcy, która jest jednością i wzajemną miłością zostaliśmy włączeni przez chrzest. O tajemnicy Trójcy Świętej przypomina nam znak krzyża, który czynimy kilkakrotnie w ciągu dnia. Wychwalając Boga w Trójcy prośmy o jedność i większą miłość w naszych rodzinach i wspólnotach.

Więcej…
   

17.05.2015, Ogłoszenia - 7 Niedziela Wielkanocna

Obchodzimy dzisiaj uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Pan Jezus, zanim wstąpił do nieba, zapowiedział uczniom zstąpienie Ducha Świętego i liczne znaki, które będą towarzyszyć głoszeniu Ewangelii. Pan Jezus, wstępując do nieba nie zostawia nas samych. Oczekujemy na zesłanie Ducha Świętego i podobnie jak uczniowie, jesteśmy posłani, żeby głosić wszędzie Ewangelię. Zapraszamy na Nabożeństwo Majowe dziś o godz. 16.30 i w tygodniu po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30.

Więcej…
 

10.05.2015, Ogłoszenia - 6 Niedziela Wielkanocna

„Nie wyście mnie wybrali, ale Ja was wybrałem” – Pan Jezus zapewnia nas w dzisiejszej Ewangelii. Mówi nam o swej miłości. Umiłował nas tak bardzo, że oddał za nas swoje życie. I o swojej miłości nieustannie nas przekonuje, również podczas tej Eucharystii.
Witamy serdecznie wszystkich, którzy przybyli dzisiaj by uczcić Św. Izydora, patrona rolników, drugiego patrona naszej wspólnoty parafialnej i naszego kościoła.

Więcej…
 

pilkarska majowka15

 

Stowarzyszenie Parafialny Klub Sportowy
„JAKUB” Więcławice
ZAPRASZA
na     
„XIII Piłkarską Majówkę”
o puchar Starosty Krakowskiego
9 maja 2015 r.


Zapraszamy do udziału w organizowanym turnieju wszystkich chętnych;

Mecze będą rozgrywane na boisku sportowym w Więcławicach, 09 maja 2015 r. w poszczególnych kategoriach wiekowych, od godz. 9.30.

Zgłoszenie drużyn 7 osobowych (6+1) do 6 maja w godz. 18.00 – 20.00, prosimy kierować do p. Leszeka Ochmana tel.12-388-80-21 lub drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

O przyjęciu drużyny decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość drużyn ograniczona.

Rejestracja drużyn od 9.00 – 9.30 na boisku. Rozdanie nagród po zakończeniu rywalizacji sportowej.

Jak zwykle doskonała zabawa , poczęstunek i atrakcyjne nagrody.


Ze sportowym pozdrowieniem

ks. Ryszard Honkisz

proboszcz

Antoni Szewczyk

prezes

 

3.05.2015, Ogłoszenia - 5 Niedziela Wielkanocna

„Trwajcie we Mnie, a ja w Was trwać będę” – zachęca dzisiaj Chrystus. A ten trwa w Bogu, kto wypełnia Jego przykazania. Dzisiejsza Eucharystia to kolejne osobiste zaproszenie skierowane do każdego z nas, żeby przyjąć Jezusa do swojego życia i trwać w Nim, jak latorośl, która trwa w winnym krzewie i czerpiąc z niego życiodajne soki, wydaje owoce.

Więcej…
 


Strona 73 z 91