payday loans

20.09.2015, Ogłoszenia - 25 Niedziela Zwykła

Słyszymy dziś w Ewangelii drugą zapowiedź śmierci i zmartwychwstania Jezusa. Reakcja uczniów jest niedojrzała. Siedzą cicho zamknięci w postawie niezrozumienia i lęku.
Czasami krzyż i cierpienie przeraża tak bardzo, że nikt nie słyszy o obietnicy zmartwychwstania. Jezus powiedział, że Syn Człowieczy zabity po trzech dniach zmartwychwstanie. Pomyśl, czy twoje życie jest świadectwem wiary w zmartwychwstanie?

Więcej…
 

Zapraszamy na bieg i akcję charytatywną

DZIŚ O GODZINIE 17.00 ZAMYKAMY INTERNETOWE ZAPISY NA III MAŁOPOLSKI BIEG DROGĄ ŚW. JAKUBA! SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, KTÓRZY JESZCZE SIĘ ZASTANAWIAJĄ. BĄDŹCIE Z NAMI! Do dziś przyjmujemy zaległe wpłaty od osób, które już się zarejestrowały. Ze względów organizacyjnym w dniu biegu opłata podwyższona. Biegowi towarzyszyć będzie akcja charytatywna. Zbieramy srodki na rehabilitację czteroletniego Kusbusia. Szczegóły na stronach:


http://biegdrogaswjakuba.pl/

  

https://www.facebook.com/Bieg.Droga.sw.Jakuba

 

     

13.09.2015, Ogłoszenia - 24 Niedziela Zwykła

„Za kogo mnie uważacie” – to pytanie zadane uczniom przez Pana Jezusa w dzisiejszej Ewangelii jest skierowane również do każdego z nas. Kim jest dla mnie Pan Jezus? Czy staram się naśladować Jezusa, czy też moja wiara jest martwa? Czy moja wiara ma przełożenie na życie? Spróbujmy w ciągu tego tygodnia odpowiedzieć Panu Jezusowi, kim On jest w naszym życiu.    Zapraszamy dziś na Nieszpory o godz. 16.30.

Więcej…
 

20150920 600

 

 


Strona 71 z 93