payday loans
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 20. Niedziela Zwykła

Szokujące jest stwierdzenie Pana Jezusa o tym, że nie przyniósł pokoju, lecz rozłam. W kontekście toczących się sporów, być może lepiej zrozumiemy te słowa. Polityka to tylko jeden z aspektów całej sprawy. W świecie i w Polsce toczy się wojna o dusze.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 19. Niedziela Zwykła

Nie wiemy, kiedy Chrystus powtórnie przyjdzie na ziemię. Nie znamy też daty naszej śmierci. Mamy jedynie pewność, że to jest nieuniknione. Pan Jezus dzisiaj zachęca nas, abyśmy byli na ten moment przygotowani. Wśród problemów i radości codziennego życia nie zapominajmy o naszym powołaniu do świętości i wiecznego szczęścia w niebie, za które Chrystus oddał swoje życie. Nie pozwólmy, by cokolwiek na ziemi przysłoniło nam tę prawdę.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 18. Niedziela Zwykła

Witamy w naszej wspólnocie, Ks. Kan. Wacława Kossowskiego, kapłana diecezji Sandomierskiej. Ks. Wacław urodził się w 1942 roku na Podlasiu, świecenia kapłańskie przyjął w Krakowie w 1976 r. Po przejściu na emeryturę zastępował chorego kapłana z sąsiedniej parafii, przez trzy lata pracował w naszej diecezji w Dąbrowie Szlacheckiej, a ostatnie 2 lata był kapelanem u Sióstr Zakonnych w diecezji legnickiej. Od 1 sierpnia zamieszkał w naszej parafii, podejmując posługę duszpasterską w naszej wspólnocie.

Więcej…
 

Wycieczka do Rabkolandu dla mieszkańców Więcławic

Radna Gminy, Sołtys i Rada Sołecka zaprasza mieszkańców Więcławic na wycieczkę do Rabkolandu zorganizowaną z funduszu sołeckiego. Kosz 15 zł/os. (w cenie przejazd i bilet całodzienny do Rabkolandu!). Zostało jeszcze trochę wolnych miejsc. Czekamy na zgłoszenia.

Wycieczka 2

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 17. Niedziela Zwykła

Uczniowie proszą Jezusa: Panie, naucz nas modlić się. Jezus uczy ich nazywać Boga Ojcem i wyjaśnia, że Bóg chce dobra swoich dzieci. Troszczy się o nasz byt oraz udziela nam Ducha Świętego. Wsłuchajmy się w te piękną lekcję Jezusa o miłości naszego Ojca w niebie, do którego zawsze i w każdej sprawie możemy się zwracać.

Więcej…
 


Strona 8 z 96