payday loans

4 Warsztaty Gospel w Więcławicach

Gospel-2015-male1

Już 16 maja rozpoczną się Czwarte Warsztaty Gospel w Więcławicach Starych, które cieszą się rosnącym powodzeniem i od kilku lat przyciągają do małej wsi pod Krakowem coraz to większe grono wielbicieli muzyki gospel z całej Polski.

W ubiegłym roku więcławicki chór liczył blisko sto osób: najmłodsza uczestniczka warsztatów miała 7 lat, a najstarszy chórzysta 53. Niezależnie od wieku, wszyscy zapowiedzieli, że wrócą do Więcławic za rok, a więc będzie się działo!

Tym bardziej, że tegoroczne warsztaty poprowadzi wyjątkowy duet dyrygentów: Colin Williams (UK) oraz Diana Droździel (PL).

Więcej…
 

19.04.2015, Ogłoszenia - 3 Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj obchodzimy w Kościele Niedzielę Biblijną, która przypomina nam, jak ważna jest lektura Pisma Świętego dla naszej wiary. Dzisiejsza Ewangelia mówiła o tym, jak Jezus ukazuje się uczniom i wyjaśnia im słowa Pisma. Również my, spotykając się wokół ołtarza, słuchamy słowa, które kieruje do nas żywy i obecny Bóg.
Zapraszamy dziś na Nieszpory o godz. 16.30.

Więcej…
 

III MAŁOPOLSKI BIEG DROGĄ ŚW. JAKUBA - ZAPISY

Dziś ruszyły zapisy na III Małopolski Bieg Drogą św. Jakuba. Serdecznie zapraszamy! Szczegóły na plakacie i w regulaminie.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

Strona biegu

Lista startowa

BIEG DROGĄ ŚW. JAKUBA III

 

 

 

zyczenia wielkanoc 2015

 

06.04.2015, Ogłoszenia - Poniedziałek Wielkanocny

Niech spotkanie ze Zmartwychwstałym Panem stanie się w naszym życiu źródłem radości. Niech Ten, który pozwala dotknąć swoich ran, obdarzy nas zdrowiem duszy i ciała. Niech nas wypełni swoim pokojem, abyśmy nieśli Go także tym, do których nas posyła.

Więcej…
   


Strona 62 z 79