payday loans

Fundusz Stypendialny Św. Jakuba - wyniki konkursu stypendialnego

Wyniki konkursu o stypendium Funduszu Stypendialnego Św. Jakuba dostępne są na stronie internetowej Funduszu.

 

V Małopolski Bieg Drogą Św. Jakuba i 15. Piknik Ziemniaczany

Duszpasterska Rada Parafialna, Bractwo Św. Jakuba Ap. i Dyrekcja Szkoły w Więcławicach
zapraszają na

V Małopolski Bieg Drogą Św. Jakuba

15 Piknik Ziemniaczany

w Więcławicach 15-17 września 2017 r.

 

Program dostępny poniżej.

Więcej…
 

Zapisy do chóru gospel w Więcławcach

gospel-2

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Dzieci i Młodzieży “Pełna Chata” ogłasza nabór do pierwszego w historii gminy Michałowice regularnego chóru gospel.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 23. Niedziela Zwykła

Pan Jezus zapewnia nas dzisiaj, że gdzie dwie lub trzy osoby zgromadzą się w Jego imię, tam On jest pośród nich. Możemy Bogu oddać wszelkie krzywdy, których doznaliśmy i trudności z przebaczeniem. Pozwólmy Bogu je przemieniać i działać w nas oraz przez nas.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 22. Niedziela Zwykła

W kontekście całej Biblii okazuje się, że w Jezusie spełniają się starotestamentalne zapowiedzi, które mówią o tym, że drogą zbawienia nie jest doczesny tryumf, ale ofiara, i to ofiara złożona z życia. Tak to przewidział Pan Bóg, który chciał zbawić nie tylko ludzki sukces, ale też wszelką przegraną i każde cierpienie. Jaki jest nasz stosunek do cierpienia? Czy jesteśmy gotowi nieść krzyż wraz z Jezusem?

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 21. Niedziela Zwykła

Jezus pyta „Za kogo Mnie uważacie?” Zapewne każdy z nas mógłby udzielić wielu odpowiedzi: przecież Jezus to Bóg, Mesjasz, Baranek Boży. Tak, to prawda, ale kim dla nas jest Jezus osobiście? Jakie miejsce zajmuje w naszym życiu i czy w ogóle uważamy Go za rzeczywistą osobę, w dodatku mającą wpływ na nasze życie? Przypatrzmy się Jezusowi podczas Mszy świętej, wsłuchajmy się w Jego słowa. Jaka będzie nasza odpowiedź?

W naszej parafii dziękujemy dziś Panu Bogu za plony ziemi i prosimy miłosiernego Boga o opiekę dla każdej rodziny oraz obfite błogosławieństwo dla wszystkich pochylających się nad ziemią by wydobyć z niej obfite plony, aby nikt na świecie nie cierpiał głodu.

Więcej…
 


Strona 7 z 64