payday loans

Ogłoszenia duszpasterskie - 12. Niedziela Zwykła

Stajemy dziś przy ołtarzu Jezusa Chrystusa, który zadaje nam ważne pytanie – „ Za kogo Mnie uważacie?” - co Mu odpowiesz?, co mu odpowiada Twoje życie i Twoje świadectwo wiary?!.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 11. Niedziela Zwykła - Uroczystość Najświętszej Trójcy

„Jeszcze wiele mam wam do powiedzenia, ale teraz znieść nie możecie. Gdy przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy” - zapewnia nas dziś Zbawiciel. Oto delikatność Boga, który nie forsuje naszej świadomości, ale ją stopniowo kształtuje. Prośmy Chrystusa, aby pozwolił nm uczynić olejny krok na drodze zrozumienia prawdy objawionej.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 8. Niedziela Wielkanocna - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, to kolejna okazja do otwarcia się na dar przemieniającego działania Bożej miłości. Jezus obiecuje swoim uczniom, że Duch Święty pozostanie z nimi na zawsze, a Jego działanie pogłębi zrozumienie nauki Mistrza. Otwórzmy się na moc Ducha Świętego i prośmy o łaskę umiejętnego współdziałania z łaską Bożą.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 7. Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj dzień Wniebowstąpienia. Chrystus po czterdziestu dniach przestał się ukazywać widzialnie na ziemi, ale nadal jest obecny w Kościele i działa dając życie, przebaczenie, zbawienie. Ta niewidzialna obecność Pana daje i nam nadzieję oraz wskazuje cel naszego życia - być razem z Bogiem. Abyśmy więc mogli być kiedyś razem z Bogiem, już teraz dajemy wyraz oczekiwaniu, przychodząc na Mszę św. I chociaż Go nie widzimy, wierzymy, że zawsze jest z nami.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 6. Niedziela Wielkanocna

Okres wielkanocny, który przeżywamy, to szczególny czas świętowania zwycięstwa Jezusa Chrystusa nad śmiercią. Czas świętowania zwycięstwa Jezusa nad grzechem, złem i śmiercią, jest również oczekiwaniem na przyjście Nowego Pocieszyciela, czyli Ducha Świętego, który poprzez swoje dary odnawia wspólnotę Kościoła. Duch Święty uzdalnia nas wierzących do świadczenia o Jezusie Chrystusie Zmartwychwstałym wobec współczesnego świata. Niech to spotkanie z Jezusem Zmartwychwstałym na Jego paschalnej ofierze będzie dla nas, świadczących o Jego miłości w dzisiejszym świecie – umocnieniem i wsparciem.

Więcej…
   


Strona 7 z 141