payday loans

plakatTourdeCracovia101015 650

 

Szczegółowe informacje - [tutaj]


 

4.10.2015, Ogłoszenia - 27 Niedziela Zwykła

 „Na początku stworzenia Bóg…” Jezus odpowiadając na pytanie czysto duszpasterskie, sięga do teorii. Zachęca do powrotu do Biblii. W słowie Bożym należy szukać rozwiązania naszych problemów. „Na początku” - czyli rzeczy pierwsze muszą być pierwsze. Inaczej wszystko stoi na głowie. Czy pamiętamy o tym, że Bóg nas kocha i zawsze ma rację?

Więcej…
   

listprezydenta

 

 

20.09.2015, Ogłoszenia - 25 Niedziela Zwykła

Słyszymy dziś w Ewangelii drugą zapowiedź śmierci i zmartwychwstania Jezusa. Reakcja uczniów jest niedojrzała. Siedzą cicho zamknięci w postawie niezrozumienia i lęku.
Czasami krzyż i cierpienie przeraża tak bardzo, że nikt nie słyszy o obietnicy zmartwychwstania. Jezus powiedział, że Syn Człowieczy zabity po trzech dniach zmartwychwstanie. Pomyśl, czy twoje życie jest świadectwem wiary w zmartwychwstanie?

Więcej…
 

Zapraszamy na bieg i akcję charytatywną

DZIŚ O GODZINIE 17.00 ZAMYKAMY INTERNETOWE ZAPISY NA III MAŁOPOLSKI BIEG DROGĄ ŚW. JAKUBA! SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, KTÓRZY JESZCZE SIĘ ZASTANAWIAJĄ. BĄDŹCIE Z NAMI! Do dziś przyjmujemy zaległe wpłaty od osób, które już się zarejestrowały. Ze względów organizacyjnym w dniu biegu opłata podwyższona. Biegowi towarzyszyć będzie akcja charytatywna. Zbieramy srodki na rehabilitację czteroletniego Kusbusia. Szczegóły na stronach:


http://biegdrogaswjakuba.pl/

  

https://www.facebook.com/Bieg.Droga.sw.Jakuba

 

 


Strona 53 z 76