payday loans

Ogłoszenia duszpasterskie - 16. Niedziela Zwykła

Jezus litował się nad ludźmi, którzy byli jak owce niemające pasterza. Dzisiaj gromadzi nas w tej wspólnocie wiary, aby pouczyć o tym, iż On jest naszym pokojem. Otwórzmy zatem nasze serca na działanie Jego pokoju w nas.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 15. Niedziela Zwykła

Bóg...”wybrał nas przed założeniem świata, abyśmy byli świeci i nieskalani przed Jego obliczem. Z miłości przeznaczył nas dla siebie jako przybranych synów poprzez Jezusa Chrystusa”. Czy można więcej powiedzieć o godności człowieka? Każdego z nas. Otwórzmy się na tę miłość Boga.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 14. Niedziela Zwykła

Przyszliśmy na spotkanie z Chrystusem i Jego słowem. Nie tylko chcemy Go słuchać, lecz również doświadczać Jego mocy. Nie jesteśmy tu z przypadku. To znaczy, że nasze serca i umysły już są otwarte na Słowo Boże. Trzeba byśmy tym Słowem żyli i się nim dzielili przez cały tydzień.

Więcej…
   

Ogłoszenia duszpasterskie - 13. Niedziela Zwykła

Bóg stworzył człowieka dla nieśmiertelności i zaprosił do życia w wieczności. Dlatego zawsze wychodzi naprzeciw naszym potrzebom, aby uzdrowić nasze serca i ciała. Zaufajmy Bożemu Miłosierdziu ze świadomością, że zawsze możemy się do Niego zwrócić z wszelkimi potrzebami i troskami.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 12. Niedziela Zwykła

Jezus Chrystus jest Panem wszystkiego. Uspokojenie burzy na jeziorze wywołało zdziwienie uczniów. Miejmy świadomość, że i w naszym zyciu są takie burze, które jedynie Jezus potrafi uspokoić.

Więcej…
 


Strona 6 z 127