payday loans
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 4. Niedziela Wielkanocna

Ewangelia dzisiejszej niedzieli stawia przed naszymi oczami Chrystusa – Dobrego Pasterza, który zapewnia opiekę tym wszystkim, którzy mu zaufali. Zaufał Chrystusowi rolnik św. Izydor, który sumiennie wypełniał swoje obowiązki na roli, nie zapominając o modlitwie i dlatego dziś czcimy go jako świętego i naszego patrona. Niech naśladowanie naszego patrona prowadzi każdego z nas do świętości.

Więcej…
     

Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Wielkanocna

„Dzieci, macie coś do jedzenia?” - pyta zmartwychwstały Chrystus nad Jeziorem Galilejskim. Czuły sposób, w jaki Pan zwraca się do uczniów, jest wstępem do obfitego połowu ryb. W ewangelicznej scenie ujawniają się Boża hojność, a także wezwanie do wiary i misji, na którą trzeba nam odpowiedzieć zażyłością z Chrystusem i gotowością wprowadzania Jego słów w życie.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Wielkanocna

„Pan mój i Bóg mój!” - wyznajemy wraz z apostołem Tomaszem, stając przed Zmartwychwstałym Chrystusem, który z wyrozumiałością przygarnia każdego z nas, mimo braków naszej wiary. Z ufnością przystępujmy do Niego w dzisiejszą Niedzielę Miłosierdzia, nie przestając, w tych trudnych czasach, powtarzać z całym światem: „Jezu ufam Tobie”

Więcej…
 


Strona 5 z 137