payday loans

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało 2020 r. w parafii św. Jakuba Ap. w Więcławicach

W tym roku szczególnym, roku pandemii, by umożliwić jak największej ilości osób uczestnictwo w procesji, a także zachować zalecenia sanitarne, ołtarze będą usytuowane przy 4. remizach OSP, tak by Chrystus w Eucharystii mógł dotrzeć do wszystkich miejscowości naszej parafii.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 10. Niedziela Zwykła - Uroczystość Najświętszej Trójcy

Bóg jest tajemnicą. Objawił jednak ludziom swoją wielką miłość, aby dać im udział w życiu wiecznym. Wychwalamy dzisiaj Boga w Trójcy Jedynego, Boga, który jest Ojcem, Syna, który jest Zbawicielem i Ducha, który nas uświęca. Trwajmy więc złączeni z Bogiem, który nas kocha, zbawia i uświęca.

Więcej…
   

Ogłoszenia duszpasterskie - 8. Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – święto umocnienia Kościoła, święto jedności wszystkich ochrzczonych. I my, zgromadzeni w jedno przez Ducha Świętego, wychwalamy Boga za całe dzieło zbawienia i dziękujemy za Kościół, który napełniony Duchem Świętym prowadzi nas do pełni miłości i prawdy.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 7. Niedziela Wielkanocna - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Dzisiaj dzień Wniebowstąpienia. Chrystus po czterdziestu dniach przestał się ukazywać na ziemi, ale nadal jest obecny w Kościele i działa, dając życie, przebaczenie i zbawienie. Ta niewidzialna obecność Pana wskazuje cel naszego życia – być z Bogiem. W tym trudnym epidemicznym czasie, to bardzo ważne, by nie utracić łączności z Chrystusem, który pragnie uczestniczyć w naszej codzienności, pracy modlitwy i gościć nas podczas uczty Eucharystycznej.

Więcej…
 

Zapowiedzi 17.05 - 31.05.2020

14/2020

Imię i nazwisko Paweł Rafał Żarecki Karolina Daria Januchta
Parafia św. Jadwigi Królowej w Krakowie - Kliny Borkowskie św. Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie

15/2020

Imię i nazwisko Jakub Andrzej Ryzner Joanna Aleksandra Mirochna
Parafia Matki Bożej Bolesnej w Jarosławiu św. Jakuba Ap. w Więcławicach
 


Strona 4 z 109