payday loans

Ogłoszenia duszpasterskie - 15. Niedziela Zwykła

„Kto jest moim bliźnim?” - pytanie postawione Jezusowi przez uczonego w Prawie do dzisiaj nie straciło nic ze swej aktualności. Spotkanie człowieka będącego w potrzebie to sprawdzian dla naszej wiary i wyzwanie, by siebie uczynić bliźnim. Prośmy dziś Chrystusa o przemianę naszych serc, by były otwarte i hojne wobec wszystkich, których Pan Bóg stawia na drodze naszego życia.

Więcej…
   

Ogłoszenia duszpasterskie - 14. Niedziela Zwykła

Ewangelia dzisiejszej niedziel ukazuje Chrystusa, który obdarza swoich uczniów zaufaniem, powierzając im misję głoszenia królestwa Bożego. Prośmy dziś Chrystusa o gotowość na przyjęcie Słowa Bożego, aby nasze życie przyczyniło się do umocnienia pokoju i sprawiedliwości wokół nas.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 13. Niedziela Zwykła

Pójście za Jezusem to decyzja o zostawieniu tego wszystkiego, co przeszkadza nam żyć i kochać prawdziwie. W Ewangelii, Chrystus dziś koryguje postawy tych, którzy pragną trwać z Nim w drodze. Rozpoczynając czas wakacji – pomyślmy czy wyruszamy na drogę z Chrystusem.

Więcej…
   

Ogłoszenia duszpasterskie - 12. Niedziela Zwykła

Stajemy dziś przy ołtarzu Jezusa Chrystusa, który zadaje nam ważne pytanie – „ Za kogo Mnie uważacie?” - co Mu odpowiesz?, co mu odpowiada Twoje życie i Twoje świadectwo wiary?!.

Więcej…
 


Strona 3 z 137