payday loans

Ogłoszenia duszpasterskie - 26. Niedziela Zwykła

Przychodząc na Mszę św., wyrażamy pragnienie życia wiecznego i szczęścia wiecznego, i nie uzależniamy naszej wiary od cudów oraz niezwykłych wydarzeń. Jezus mówi w dzisiejszej Ewangelii: „Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby ktoś z umarłych powstał, nie uwierzą”. Otrzymujemy wszystko, czego potrzebujemy, aby osiągnąć obiecane nam niebo. Pomaga nam w tym obecność Chrystusa w naszym życiu, wsłuchiwanie się w słowo Boże, uczestnictwo w sakramentach, modlitwa oraz codzienne kierowanie się dobrocią i miłością.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 25. Niedziela Zwykła

Jest jeden Bóg. On jest naszym wybawieniem. Wyznając wiarę w jednego Boga, nie pozwólmy, aby nasze serce było podzielone albo zniewolone. Zwróćmy się całym sercem do Tego, który pragnie naszego szczęścia. Niech udział we Mszy św. umocni nas w decyzji wyboru Bożej drogi.

Więcej…
 

Zaproszenie na Spektakl teatralny oraz Dzień Otwarty nowego sezonu Strażnicy Kultury

W imieniu społeczności szkolnej w Więcławicach oraz Strażnicy Kultury - zapraszamy serdecznie!

dzien otw1

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 24. Niedziela Zwykła

Jesteśmy grzesznikami, ale to nas nie przekreśla w oczach Boga. Przyznajmy przed Stwórcą, że jesteśmy słabi, że czasem zawodzimy. Odrzućmy grzech i przyjmijmy przebaczenie kochającego Ojca w niebie. W dzisiejszej Ewangelii usłyszymy o radości, która jest konsekwencją nawrócenia. Niech ona będzie również naszym udziałem.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 23. Niedziela Zwykła

„Nikt z was, jeśli nie wyrzeka się wszystkiego, co posiada, nie może być moim uczniem” - słowa Jezusa z dzisiejszej Ewangelii przypominają nam, że wiara w Boga wymaga pełnego zaangażowania. Bóg obdarza nas prawdziwym życiem, prawdziwą wolnością, kocha nas prawdziwie największą miłością. Niech nasza odpowiedź nie będzie połowiczna - zaprośmy Boga do naszej codzienności i oddajmy Mu radości oraz troski.

Więcej…
 

V Tour de Cracovia Amatorów

Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus informuje, że w dniu 21 września tj. sobota w Więcławicach Dworskich przy Kościele św. Jakuba Apostoła odbędzie się impreza kolarska, V Tour de Cracovia Amatorów.

W dniu odbywania wyścigu na trasie Więcławice Dworskie - Zdzięsławice - Prawda - Raciborowice - Kończyce - Więcławice Stare - Masłomiąca w godzinach od 11:00 do 14:30 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym związane z częściowym i całkowitym zamknięciem odcinków trasy.

Za utrudnienia organizatorzy przepraszają.

 


Strona 3 z 93