payday loans

Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Wielkiego Postu

Święty Paweł przypomina: „Głosimy Chrystusa ukrzyżowanego”. Sensem naszego przyjścia na Mszę św. i przeżytych rekolekcji Wielkopostnych, jest spotkanie z Jezusem, który umarł za nas i zmartwychwstał. Jemu nie jest obojętny los każdego z nas – On z miłosierdziem przyjmie każdego wyznającego swoje grzechy.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Wielkiego Postu

Rozpoczęliśmy dziś Rekolekcje Wielkopostne – czas szczególnej łaski i działania Ducha Świętego. Nie zmarnujmy tego czasu, tak zaplanujmy swoje zajęcia by w pełni w tych rekolekcjach uczestniczyć. Witamy w naszej wspólnocie O. Rafała, który będzie naszym przewodnikiem po rekolekcyjnych ścieżkach na spotkanie ze Zmartwychwstałym Chrystusem.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 1. Niedziela Wielkiego Postu

Rozpoczynając Wielki Post, jak Chrystus udajemy się na pustynię. Towarzysza nam wymowne słowa: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. Kościół dopomaga nam w przeżywaniu tego czasu przez sakramenty, czytania, pieśni, nabożeństwa. Każdy z nas potrzebuje nawrócenia. I to od nas zależy, na ile zbliżymy się do Boga. Nie zmarnujmy tego czasu, zwłaszcza Rekolekcji Wielkopostnych, które rozpoczniemy w przyszłą niedzielę (25 lutego). Rekolekcje poprowadzi O. Rafał z Zakonu Braci Bosych NMP z Góry Karmel zwanych Karmelitami Bosymi.

Więcej…
 

Rekolekcje Wielkopostne

Program Rekolekcji Wielkopostnych (25-28 lutego 2018 r.)

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 6. Niedziela Zwykła

Obchodzimy dziś Światowy Dzień Chorego. Warto tego dnia pomodlić się za chorych, którzy są wokół nas i okazać im zwykłą ludzką życzliwość. Któż z nas nie boryka się z jakąś chorobą ciała albo z cierpieniem psychiki lub duszy? I my możemy z wiarą zwrócić się do Jezusa - „Jeśli chcesz, możesz mnie oczyścić” - Jezus ma moc, aby nas uzdrowić.

Więcej…
   


Strona 3 z 68